Здоров'я від Рибакова

Здоров'я від Рибакова

12 листопада у Городнянському районі продовжилась акція «ФАПи», започаткована Ігорем Рибаковим у семи районах 207-го виборчого округу.

У ході акції народний депутат зустрівся з сільськими медпрацівниками і громадами у селах Тупичеві та Поліссі, а також у Городні. Ігор Олександрович вручив всім медустановам району міні-- аптечки для надання невідкладної допомоги. Кожен комплект ліків було підібрано, виходячи з реальних потреб ФАПів та лікарень. До їх складу увійшло близько 200 найменувань препаратів, серед яких і досить дорогі кардіологічні, гастроентерологічні та педіатричні. Рибаков підкреслив, що жителі, які звертатимуться за невідкладною допомогою, отримуватимуть надані ним ліки безкоштовно.

Це вже друга акція депутата на підтримку місцевої медицини – у минулому році на кошти Ігоря Рибакова були придбані велосипеди для сільських фельдшерів, а також протягом року надавалися необхідні прилади – глюкометри і тонометри.

Таким чином Ігор Рибаков втілює у життя соціальну складову його передвиборної програми.

Передивились 1234 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів
Світлана Томаш

Відповідальний секретар міськрайонної газети "Новини Городнянщини". За освітою -- педагог. У журналістиці працюю 15 років. Член Національної спілки журналістів України. Категорично позапартійна. Не виявляю особистих симпатій до жодної з партій, народних депутатів чи інших формувань. Тому, вважаю, мої оцінки їхньої діяльності є неупередженими, досить об'єктивними, сформованими з точки зору пересічних громадян.

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті