Відмежовуємось і від Білорусі

Відмежовуємось і від Білорусі

Восени минулого року на російсько-українському державному кордоні у пункті пропуску „Сеньківка" Городнянського району було встановлено перший прикордонний стовп.

 13 листопада нинішнього року процедура з точністю повторилась на українсько-білоруському кордоні у тому ж пункті пропуску.

Вважається, що завершення договірно-правового оформлення державного кордону України створить умови для подальшогопрогресу у діалозі Україна-ЄС про лібералізацію візового режиму, а також більш ефективної міжрегіональної та прикордонної взаємодії з країнами-сусідами. 

У офіційній церемонії відкриття першого прикордонного знаку у ході демаркаційного процесу взяли участь міністр закордонних справ України Леонід Кожара, міністр закордонних справ Республіки Білорусь Володимир Макей, голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь Леонід Мальцев, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник.

Після урочистого перерізання стрічки з нагоди відкриття першого прикордонного знаку у його фундамент було закладено капсулу з пам'ятною запискою.

Передивились 1866 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Блоги користувачів
Світлана Томаш

Відповідальний секретар міськрайонної газети "Новини Городнянщини". За освітою -- педагог. У журналістиці працюю 15 років. Член Національної спілки журналістів України. Категорично позапартійна. Не виявляю особистих симпатій до жодної з партій, народних депутатів чи інших формувань. Тому, вважаю, мої оцінки їхньої діяльності є неупередженими, досить об'єктивними, сформованими з точки зору пересічних громадян.

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Коментарі (6)

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті