Чого більше: результативності чи піару?

Чого більше: результативності чи піару?

Останнім часом діяльність народного депутата – мажоритарника, колишнього БЮТівця Ігоря Рибакова у північних районах області помітно активізувалась.

Обранець від семи районів Чернігівської області, він запропонував укласти так звані соціальні угоди з територіальними громадами. У їх рамках проводилось грейдування сільських доріг. Ця благодійна акція була широко прорекламована у місцевих засобах інформації. Згодом було прорапортовано про завершення акції. Але залишається під питанням ефективність такого заходу. Адже грейдування і підсипка ям мають тимчасовий ефект і робити їх треба явно не один раз на рік. До того ж як догляд за дорогами місцевого значення, так і ремонт пам'ятників загиблим воїнам та благоустрій територій населених пунктів, чим теж опікувався Ігор Рибаков, є турботами органів місцевого самоврядування, тобто сільських рад. І все це так чи інакше робилося і до сприяння депутата. То ж чи настільки важливою була розрекламована акція, чи слід віддати належне піару?

Цікавими є і зустрічі Ігоря Рибакова зі своїми виборцями. Часто на них він прибуває на гелікоптері, що саме по собі вже є своєрідним шоу для селян. Крім того, місцевим керівникам доводиться завдання створити масовість на місці зустрічі. Автобусами підвозяться сюди держслужбовці, працівники бюджетної сфери, інші категорії працюючих – в залежності від теми чергової акції, яка відбувається у рамках нардепівської діяльності. І, звичайно, прибуває районне керівництво – а як же без нього? Одночасно підвозяться пластикові стільці, імпровізовано створюється сцена, здійснюється озвучення. Обов'язковим атрибутом є палатки, у яких кожному присутньому можуть запропонувати чай чи каву з печивом, або ж видати по пакетику гречки або рису. Обов'язково – рекламний буклетик з розповіддю про діяльність Рибакова і прапорець.

Виступаючи перед народом сільської глибинки, Ігор Олександрович говорить про свою законотворчу діяльність. Акцентує на тому, що усі законопроекти, запропоновані ним, спрямовані на покращення життя людей та вирішення їх проблем. У той же час він не забуває нагадати селянам, що якщо кожен нардеп натомість того, щоб займатися політиканством, буде активно працювати у окрузі, наша країна швидше вийде з кризи. Мабуть-таки, з пакетиком рису чи гречки або безплатною медичною аптечкою для екстреної допомоги геть зубожілим селянам життя дещо покращиться, але хто дасть відповідь на запитання: хто довів нас до такого злиденного життя, як не парламентська більшість своїми „виваженими" рішеннями?

Наразі у районах виборчого округу готуються до чергової рекламної акції – нібито Ігор Рибаков готує новорічні подарунки для дітей. Сюжет знайомої пісні: „Прилетит вдруг волшебник в голубом вертолете...". Цікаво, у скільки депутату обходяться такі зустрічі? Напевне, у досить масштабну суму. Звісно, і бабуся буде рада святковій пасочці, і школярики новорічним цукеркам, і селяни аптечкам та рису з гречкою. Але чи не краще спрямувати такі кошти на допомогу конкретним людям – наприклад, онкохворим дітям, які потребують дорогого лікування?

Гречка, рис, пшоно... Такі подарунки виборці вже бачили. Не що інше, як дешевий і помпезний піар. Зведення храмів, що активно втілює у життя народний депутат, – начебто благородна справа. Але навряд чи молитви допоможуть при загальному зниженні рівня життя у країні. Виборці чекають від депутатів сьогодні не дріб'язкових подачок, а створення нормальних умов для свого щоденного життя.

Передивились 1770 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Блоги користувачів
Світлана Томаш

Відповідальний секретар міськрайонної газети "Новини Городнянщини". За освітою -- педагог. У журналістиці працюю 15 років. Член Національної спілки журналістів України. Категорично позапартійна. Не виявляю особистих симпатій до жодної з партій, народних депутатів чи інших формувань. Тому, вважаю, мої оцінки їхньої діяльності є неупередженими, досить об'єктивними, сформованими з точки зору пересічних громадян.

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Коментарі (5)

 • #392

  Гість - Kristy

  Поскаржитись

  The valuation http://leftcoastridersnow.com/advert/staying-sensitive-and-informed-is-a-well-behaved-thing/

 • #328

  Гість - Cindy

  Поскаржитись

  hej każdy krwionośne zdrowego wzmacniają chociażby czynniku wyraz

 • #293

  Гість - Jamal

  Поскаржитись

  nawet budynek nastrój

 • #175

  Гість - Darrell

  Поскаржитись

  link Besrt Regards!

 • #69

  Гість - mikel

  Поскаржитись

  As early as the beginning of the design, design and production staff to carefully try to figure out design ideas, carefully selected products to show the most beautiful colors to ensure excellent wear comfort, while adhering to Bulgari's tradition and style. In addition, the Bulgari watch will elegant design and sophisticated mechanical structure perfect together, in accordance with the most stringent Swiss replica watches standard manufacturing and testing, unparalleled product quality. Adhering to the tradition of bold and creative, Bvlgari has the courage to break the authority, and the formation of a sharp contrast to existing regulations, watch once again established the unique style of Bvlgari, the first watch industry enthusiastically "connected" watch design theme Find a breakthrough. When many swiss replica watches brands of products hovering in the function of many flashy devices and looks like a watch is more like objects between the game, the watch the opposite, and the current trend to draw a line, continued the unexpected Bvlgari , Excellent innovative brand positioning. In today's world, which is connected to each other, the border is increasingly blurred, this Pioneer Clock close to life fully meet the future needs of daily wear.

Чати з гостями

 • Чат з Олександром Сушком

  5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

  Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті