А Рибаков все бореться за духовність

Будується церква у Дібрівному Будується церква у Дібрівному

У своїй передвиборчій програмі народний депутат Ігор Рибаков окремим розділом виділив „Розвиток духовної сфери". Щоправда, конкретних пунктів у ньому не зазначено, а лиш: „Духовність та моральність завжди залишатимуться основою успішності та процвітання, тому благодійність є невід'ємною складовою у реалізації програми «Разом зможемо більше!». Що саме мав на увазі депутат – у програмі не розкривається. Але сьогодні можна зробити висновок, що побудова церков у населених пунктах – це саме той напрямок діяльності, що мав на увазі Рибаков.

Перед виборами народний депутат підписав соціальні угоди з громадами кожного населеного пункту. Серед питань, які він зобов'язався вирішити -- побудова церков у с. Бутівка Сосницького району, с. Тихоновичі Щорського району та Білошицькій Слободі Корюківського. 13 жовтня у селі Дібрівному Городнянського району відбулося освячення місця для побудови церкви і закладення наріжного каменю. На сьогодні будівництво триває і у селі вже виросли стіни майбутнього храму.

Якщо аналізувати виконання програми Рибаковим, то можна сказати, що він дотримується свого слова. Обіцяне грейдування доріг місцевого значення відбулося, медичні заклади отримали ліки для надання безкоштовної екстреної допомоги, безкоштовні рейси автобусів для сполучення сіл з райцентрами функціонують без перебоїв. Фінансує народний депутат і виконання робіт по благоустрою у сільських радах, ремонт пам'ятників загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної, вирішення інших питань соціального значення.

Оцінити ставлення Ігоря Рибакова до своїх обов'язків щодо відвідування пленарних засідань сесій Верховної Ради досить проблематично. Зокрема, за даними офіційного сайту ВР, Рибаков входить до двадцятки депутатів, які мають найнижчі показники відвідуваності пленарних засідань. 2 грудня, коли Верховна Рада голосувала за відставку КабМіну, Рибаков був відсутній також. Втім, із 38 позафракційних депутатів того дня у парламенті працював тільки 21. Не вдалось за допомогою різних джерел відслідкувати і позицію Рибакова щодо подій на євромайдані. Заліг „на дно"?

Таке враження, що депутат свою роботу бачить тільки в наданні соціальної допомоги населеним пунктам сільської місцевості 207-го виборчого округу. Така собі маленька імперія, справами якої час від часу цікавиться чарівник на вертольоті.

Передивились 1795 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів
Світлана Томаш

Відповідальний секретар міськрайонної газети "Новини Городнянщини". За освітою -- педагог. У журналістиці працюю 15 років. Член Національної спілки журналістів України. Категорично позапартійна. Не виявляю особистих симпатій до жодної з партій, народних депутатів чи інших формувань. Тому, вважаю, мої оцінки їхньої діяльності є неупередженими, досить об'єктивними, сформованими з точки зору пересічних громадян.

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Коментарі (6)

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті