Перед виборами народний депутат підписав соціальні угоди з громадами кожного населеного пункту. Серед питань, які він зобов'язався вирішити -- побудова церков у с. Бутівка Сосницького району, с. Тихоновичі Щорського району та Білошицькій Слободі Корюківського. 13 жовтня у селі Дібрівному Городнянського району відбулося освячення місця для побудови церкви і закладення наріжного каменю. На сьогодні будівництво триває і у селі вже виросли стіни майбутнього храму.
Якщо аналізувати виконання програми Рибаковим, то можна сказати, що він дотримується свого слова. Обіцяне грейдування доріг місцевого значення відбулося, медичні заклади отримали ліки для надання безкоштовної екстреної допомоги, безкоштовні рейси автобусів для сполучення сіл з райцентрами функціонують без перебоїв. Фінансує народний депутат і виконання робіт по благоустрою у сільських радах, ремонт пам'ятників загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної, вирішення інших питань соціального значення.
Оцінити ставлення Ігоря Рибакова до своїх обов'язків щодо відвідування пленарних засідань сесій Верховної Ради досить проблематично. Зокрема, за даними офіційного сайту ВР, Рибаков входить до двадцятки депутатів, які мають найнижчі показники відвідуваності пленарних засідань. 2 грудня, коли Верховна Рада голосувала за відставку КабМіну, Рибаков був відсутній також. Втім, із 38 позафракційних депутатів того дня у парламенті працював тільки 21. Не вдалось за допомогою різних джерел відслідкувати і позицію Рибакова щодо подій на євромайдані. Заліг „на дно"?
Таке враження, що депутат свою роботу бачить тільки в наданні соціальної допомоги населеним пунктам сільської місцевості 207-го виборчого округу. Така собі маленька імперія, справами якої час від часу цікавиться чарівник на вертольоті.
Залиште ваші коментарі
Коментувати пост як гість