Тренінг з аналітичної журналістики відбувся в Чернігові

  • Понеділок, серп. 19 2013
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

Упродовж двох днів журналісти Чернігівщини удосконалювали свої знання та навички з аналітичної журналістики у рамках проекту «Підтримка аналітичної журналістики для підвищення відповідальності народних депутатів», що реалізовується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень за підтримки National Endowment for Democracy. Тренером виступила колишня оглядачка видання «Кореспондент» Ірина Соломко.

8«Що таке аналітична журналістка, в чому полягає її значення для якісної журналістики, в цілому для розвитку суспільства та ефективності роботи влади?», - на ці питання учасники тренінгу намагалися дати відповідь 17 серпня. Також в перший день тренер розповіла про засоби аналізу дійсності в аналітичній журналістиці, після чого всі присутні мали нагоду застосувати їх на практиці.

У неділю, 18 серпня, журналісти говорили про аналітичне інтерв'ю, особливості його підготовки, методику та секрети інтерв'ювання. Окремій сесії «Колонка (репліка) та інформаційно-аналітичні блоги» тренер виділила найбільшу частину часу, оскільки саме ця тематика безпосередньо відповідає цілі проекту.

Міні-лекція стосовно написання аналітичної статті та практична робота щодо її створення – останній блок, у рамках якого працювали учасники проекту.

Нагадаємо, тренінг з аналітичної журналістики – другий захід тренінгової сесії, що проводиться у рамках проекту «Підтримка аналітичної журналістики для підвищення відповідальності народних депутатів».

Дводенний тренінг на тему «Блогінг та соціальні мережі: практичне застосування у журналістиці» відбувся 21-22 червня 2013 року.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Новини

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Коментарі (3)

Популярні блогери

Календар статей

Ми в інтернеті