Дитяче свято «Парад колясок»

  • Понеділок, серп. 12 2013
  • Медіа
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Відео телеканалу "Дитинець"

П'ятий «Парад колясок» у Чернігові відбувся минулого тижня в міському парку культури і відпочинку.

Традиційно організаторами свята виступили Центр свідомого батьківства «Азбука для батьків» та Агентство стратегічних комунікацій «Prime Media». Повідомляє відділ зв'язків з громадськістю міської ради.

Організатори сімейного свята зазначили, що цього року парад проходить під девізом: «Місто, дружнє до дитини». Головна його ідея - донести до жителів нашого міста, що вони повинні бути більш дружелюбними до матерів з колясками, привернути увагу всіх представників влади та бізнесу до того, що мамам іноді не дозволяють входити з дитячими колясками до магазинів, аптек чи інших установ.

У параді взяли участь 53 родини, серед яких були сім'ї з Білорусії та Німеччини. За умовами змагань, кожен з учасників параду представляв свій візок, розповідаючи про історію його створення. Журі оцінювали творчий підхід та оригінальність оформлення.

Учасники параду отримали заохочувальні подарунки, адже всі батьки доклали максимум зусиль та творчості, щоб створити цікавий образ для своєї малечі. Найкращі та найцікавіші нагороджені цінними призами.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Новини

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Коментарі (7)

Популярні блогери

Календар статей

Ми в інтернеті