Виборчі перегони перетворилися на небезпечну гонитву на Чернігівщині

  • Середа, серп. 29 2012
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

На Чернігівщині в результаті застосування окремими суб'єктами виборчого процесу недобросовісних методів ведення політичної боротьби сталося ДТП. Автомобіль перевернувся чотири рази і вилетів в кювет. Водій отримав тілесні ушкодження.

Про це активістам Громадянської мережі ОПОРА повідав помічник-консультант народного депутата Олега Ляшка, керівник громадської приймальні в Борзнянському районі Анатолій Петрович Хавило, який власне і є постраждалим в результаті ДТП.

Так, за словами пана Хавила, 10 серпня у селі Мала Загорівка розповсюджувалися інформаційні листівки, зміст яких направлений на дискредитацію народного депутата Олега Ляшка. Почувши це, він вирішив перевірити зазначений факт. Достеменно дізнавшись марку автомобіля, на якому приїхали агітатори, та координати їх пересування, Анатолій Петрович прибув на місце.

«Виїхавши на автомобілі «ЗАЗ-Славута» на місце, я побачив в селі декілька молодих людей і автомобіль «Деу-Ланос» № – СВ3559АМ. Після спілкування зі мною вони сіли в автомобіль і поїхали з села, – йдеться в заяві від імені пана Хавили прокурору Борзнянського району. – При спробі їх обігнати, водій автомобіля «підрізав» мене, витіснив на обочину, мій автомобіль втратив керування, декілька раз перевернувся. В результаті ДТП я отримав тілесні ушкодження (акт № 69 судово–медичного обстеження), автомобіль зазнав значних ушкоджень (практично не підлягає ремонту)».

Окрім всього, 22 серпня Анатолій Хавило отримав повідомлення від 9.08.2012 р., що інспектором ВДАІ Борзнянського РВ УМВС України в Чернігівській області, старшим лейтенантом міліції Кисіль Ю.Л. винесена постанова про відмову в порушенні кримінальної справи.

На підставі зазначеного факту пан Хавило просить направити справу на додаткову перевірку з послідуючим порушенням кримінальної справи за фактом ДТП та умисним заподіянням тілесних ушкоджень. А також просить знайти винних у ДТП для відшкодування матеріальних витрат.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Парламентські вибори

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Топ блогиКалендар статей

Ми в інтернеті