«Батьківщина» відхрестилася від провокаційного видання

  • Середа, серп. 29 2012
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

За інформацією, яка надійшла до активістів Громадянської мережі ОПОРА, на території Борзнянського району (Чернігівська область), невідомими особами було розповсюджено спецвипуск друкованого засобу масової інформації Об'єднаної опозиції «Батьківщина». Про це повідомили представники Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Факт розповсюдження зазначеної друкованої продукції був зафіксований 12-13 серпня. З вигляду інформаційна листівка схожа на справжнє видання Об'єднаної опозиції. Проте всередині розміщена стаття з провокацією в бік Олега Ляшка. У зв'язку з цим голова Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» подав заяву в міліцію.

Так, у документі зазначено: «У зв'язку з тим, що ВО «Батьківщина» не має жодного відношення до видання та розповсюдження цього матеріалу та зважаючи на те, що при виготовленні та розповсюдженні друкованого засобу масової інформації (спецвипуск 12.08.2012 року) мають місце порушення вимог Закону України «Про інформацію», Закону України «Про друковані засоби масової інформації», Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради України» прошу Вас вжити відповідних заходів регулювання щодо виявлення осіб, що здійснювали виготовлення та розповсюдження засобу масової інформації та притягнення їх до установленої чинним законодавством відповідальності».

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Парламентські вибори

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Топ блогиКалендар статей

Ми в інтернеті