Кандидат Божок порушив виборче законодавство

  • П'ятниця, вер. 26 2014
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

Перша агітаційна хвиля на підтримку кандидата у народні депутати Григорія Божка прокотилася населеними пунктами, які входять у виборчій округ № 207. Як повідомляє довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА, така активність пройшла із порушенням чинного виборчого законодавства.

За спостереженням мережі ОПОРА упродовж цього тижня територією мажоритарного округу № 207 розповсюджувалися листівки з передвиборною агітацією кандидата в депутати Верховної Ради України Григорія Божка. Дана продукція не була маркована належним чином через те, що вихідні дані не відповідали вимогам п. 7 ст. 69 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Так, ЗУ "Про вибори народних депутатів України" передбачив, що друковані матеріали агітаційного характеру повинні мати відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Листівка на користь кандидата Божка, у свою чергу, не містить відомостей про замовника цих матеріалів, а також інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

75

Мережа ОПОРА звертає увагу, що під час виборчих перегонів 2012 року подібні інциденти ставали причиною висунення попередження кандидату в народні депутати.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Парламентські вибори

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Топ блогиКалендар статей

Ми в інтернеті