Потенційний кандидат Мирошениченко не захотів балотуватися по округу Чернігівщини

  • П'ятниця, вер. 19 2014
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

Чернігівські мажоритарними, порівняно з колегами з інших регіонів, тримають інтригу до кінця. На офіційному сайті Центрвиборчкому нині наявна інформація лише про п'ятьох кандидатів. Із іншої офіційної інформації – лише поодинокі заяви окремих кандидатів. За повідомленням Громадянської мережі ОПОРА, стверджують деякі з них, у тому числі, й про наміри не балотуватися в народні депутати.

Із уже офіційно зареєстрованих п'яти самовисуванців найбільш відомим є Ігор Рибаков – одіозний парламентарій попереднього скликання. На парламентських виборах 2012 року пан Рибаков балотувався у тому ж виборчому окрузі № 207 у позапартійному статусі. Як народний депутат України VII скликання не входив до складу будь-якої фракції. Нині команда кандидата вже веде передвиборну кампанію у населених пунктах згаданого округу, попри протидію місцевої влади.

З цікавих подій передвиборчого марафону на Чернігівщині варто відзначити наступну подію. На днях потенційний кандидат по виборчому округу № 210 депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко офіційно заявив, що участь у виборчих перегонах брати не буде. Свою позицію відомий на теренах згаданого округу бізнесмен та політик озвучив під час заходу «Урок мужності», який відбувся у Парку Слави міста Прилуки (Чернігівська області).

На активну участь пана Мирошниченка у парламентській кампанії очікували експертиі під час виборчих перегонів 2012 року. Ще тоді побутувала думка, що, попри суттєвий інтерес тодішнього регіонала Мирошниченка до виборчого округу № 210, «нагорі» карти розклалися на користь самовисуванця Миколи Рудьковського.

Обґрунтовує свою позицію Анатолій Мирошниченко незгодою проведення позачергових парламентських виборів під час військових дій. Напроти пан Рудьковський, який є очільником Соціалістичної партії України, офіційної позиції щодо свого балотування не озвучує.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Парламентські вибори

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Топ блогиКалендар статей

Ми в інтернеті