Результати ревізії зовнішньої реклами на Чернігівщині: агітація політсил домінує

  • Четвер, вер. 18 2014
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

Продукти агітаційного характеру, які часто є індикатором політичних амбіцій різних суб'єктів виборчого процесу, більшою чи меншою мірою присутні на носіях зовнішньої реклами у всіх виборчих округах Чернігівської області. Пропонуємо ознайомитися з результатами ревізії вищезгаданої політичної реклами, що провели довготермінові спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області.

Виборчий округ № 205 (Деснянський район, частина Новозаводського району міста Чернігова) та виборчий округ № 206 (частина Новозаводського району міста Чернігова, Ріпкинський, Чернігівський райони). Левова частка представленої в місті Чернігові зовнішньої реклами «працює» на політичну партію «Блок лівих сил України», ВО «Свобода», партію Сергія Тігіпко «Сильна Україна», ВО «Батьківщина» та Радикальну партію Олега Ляшка.

54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом з тим, більшість цих об'єднань порушили виборче законодавства у частині ведення передвиборної агітації. Так, на сайті Центральної виборчої комісії відсутня інформація про реєстрацію партії «Блок лівих сил України», а позачерговий з'їзд даного об'єднання, як повідомляють ЗМІ, відбувся 14 вересня. Відповідно розмістити політичну рекламу згаданої партії на біл-бордах міста варто було б наступного дня після реєстрації. Тим часом деякі інші представлені суб'єкти виборчого процесу, попри офіційний старт та реєстрацію, не вказали вихідні дані друкованих матеріалів на вимогу п. 7 ст. 69 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Крім того, у місті Чернігові вже тривалий час домінують постери із зображення депутата Чернігівської обласної ради Валерія Куліча, офіційна інформація про реєстрацію кандидатом якого на сайті Центрвиборчкому ще відсутня. Його місцеві ЗМІ пов'язують із колишнім народним депутатом, потенційним кандидатом по виборчому округу № 206 – Владиславом Атрошенком. Варто зазначити, що після офіційної реєстрації своєї кандидатури на посаду народного депутата, на подібних постерах має з'явитися вихідна інформація. У іншому випадкубуде порушено виборче законодавство.

51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборчий округ № 207 (місто Новгород-Сіверський, Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький, Щорський райони). Тут носії зовнішньої реклами рясніють зображенням кандидата Ігоря Рибакова. Уже зареєстрований на сайті Центральної виборчої комісії кандидат в народні депутати, який на попередніх парламентських виборах переміг у даному виборчому окрузі у позапартійному статусі, продовжує свою кампанію у цих населених пунктах, попри протидію місцевої влади.

53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виборчий округ № 208 (Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району). Незважаючи на те, що під час попередніх парламентських перегонів впевнену перемогу на цьому окрузі здобув колишній народний депутат Олег Ляшко, на носіях зовнішньої реклами відсутні будь-які згадки про його політичну силу. В більшості своїй представлена тут, як і на території виборчих округів № 209 та № 210, політична реклама ВО «Батьківщина».

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Парламентські вибори

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Топ блогиКалендар статей

Ми в інтернеті