У Чернігові перегони стартували до офіційної реєстрації кандидатів

  • Середа, вер. 17 2014
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

Попри те, що процес реєстрації кандидатів у народні депутати триває, кампанії «від дверей до дверей» на теренах Чернігова уже розгорнулася. Як повідомляє довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА у Чернігівській області, інтерв'юери активно працюють у центральній частині виборчого округу № 205.

Виборча гра у місті Чернігові допоки ведеться кволо, і у своїй більшості прослідковується через зовнішню рекламу, інформування виборців потенційними кандидатами та поодиноку активність агітаторів. Станом на сьогодні на сайті Центральної виборчої комісії наявна інформація тільки про кандидатів у народні депутати по виборчому округу № 207. Процес реєстрації кандидатів по мажоритарному округу № 205, вочевидь, ще триває. Але робота окремих кандидатів уже помітна.

Так, про свою участь у виборчих перегонах по мажоритарному округу № 205 нещодавно офіційно заявив відомий громадський діяч – Ігор Андрійченко. Президентська партія на позачерговому з'їзді також визначилася зі своїми мажоритарниками: на виборчому окрузі № 205 буде працювати нинішній депутат Чернігівської обласної ради Валерій Куліч. Разом з тим, кампанія відомого спортсмена Андрія Дериземлі, який ще донедавна ухилявся від політичних питань, набирає обертів. Після створення Центру підтримки армії Андрія Дериземлі, розміщення тематичних інформаційних постерів на сіті-лайтах міста та обдзвону містян з метою інформування про створення Центру, такого роду активність перейшла у виборчу площину. Так, за непоодинокими свідченнями мешканців міста, нині проводиться експрес-опитування, ключовим меседжем якого є питання: «Чи будете Ви голосувати за Андрія Дериземлю?». По закінченню інтерв'юери залишають інформаційний бюлетень Центру підтримки армії Андрія Дериземлі. 

48

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Парламентські вибори

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Топ блогиКалендар статей

Ми в інтернеті