Сеанс одночасної гри у Києва не вийде Рекомендовані

19 грудня відбулись прес-конференції Віктора Януковича і Володимира Путіна. Окремо. Майже одночасно. Це може свідчити про певну інтимність у питанні їх відносин. Політичних відносин, маю надію.

Отож, чим крім одночасності могли б запам'ятатись ці заходи? Нічим особливим! Тільки тим, що президенти намагались довести, що вони правильно вчинили, пішовши на зближення. При чому рівень доводів з одного і іншого боку яскраво демонстрував, що чим більше намагаєшся довести свою правоту, тим більше сумнівів у природності та беззаперечності таких дій. А мова була настільки обережною, що здавалося, що глави держав домовилися грати в гру, де говорити окремі слова заборонено.

Віктор Янукович видав себе гарним фінансистом, що знає де і як краще залучити кредити. Та й взагалі, гарно все так лунало з його вуст.

Володимир Путін теж подбав про гарне розміщення російських фінансових ресурсів, які крім всього забезпечені європейським правом (!!!).

Дві речі, ВВП все ж таки завуальовано проштовхнув, які не залишають сумнівів у «прозорості» братської допомоги. Перше, газ дешевий, але дешевий не постійно. Можна буде продовжувати далі таку практику на основі окремих переговорів. А можна і не продовжувати, якщо провладна команда в Києві знову спробує пограти в сеанс одночасної гри з Москвою і Брюсселем. І друге, щоби не було сумнівів у розумінні «корисності» російсько-української дружби, треба подумати про більш довготермінові форми співпраці Росії і Україні. Цікаво, про що б це йшлося? Чи не про те, що так заперечував Микола Азаров? Союз, самі знаєте, який!

А що на західному фронті? Не все так райдужно. Завірення віце-прем'єра Арбузова, що переговори продовжуються, напевно, тільки його і завіряють. Ш. Фюле не витримав цинізму і написав у твіттері, щоби приходили, коли будуть серйозно налаштовані на розмову по суті. Наразі плану «Б» для України немає у питанні підписання. ЄС відмічає підкилимну гру Росії, але не готовий йти на компроміси і торгуватися, як то пропонують українські митці перемовин. Допомога буде, але не торгування. То ж підписання угоди навесні цього року, як говорять українські можновладці, навряд чи буде здійсненним.

То ж прогнозувати з великою долею ймовірності коли одночасно будуть проведені прес-конференції В. Януковича і голови Європейської комісії щодо досягнення значних успіхів у спільних ініціативах важко.

Сеанс одночасної гри Києва не вийде – не той рівень майстерності у нинішніх українських політиків.

Передивились 1252 разів
Опубліковано в Абетка нормальності

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

  • #342

    Гість - jingboo

    Поскаржитись

    J'étais une fois perplexe et ne comprenais pas pourquoi chaque RICHARD MILLE était si cher. Jusqu'au jour où j'ai entendu une histoire. Les vis sont la plus petite partie de la replique montre , le mouvement de la petite vis à l'atmosphère sera emporté. Le mouvement RICHARD MILLE n'est pas aussi bon qu'un gros grain de vis à riz, selon le modèle, la valeur de 5 francs suisses (environ 34 yuans) ou même plus. D'un point de vue coût, le prix d'une vis RICHARD MILLE est encore plus élevé qu'une vis en or K. Comme on peut l'imaginer, la valeur des autres parties du mouvement est plus chère. La raison de cette valeur élevée est que les vis RICHARD MILLE ne sont pas des vis ordinaires, mais des produits militaires et aéronautiques, dont cinq grades de titane, dont certains sont actuellement utilisés sur les avions passagers d'Airbus, à des coûts de traitement très élevés. En outre, la production de replique montre suisse très peu, presque tous les modèles est limitée. Dans le monde de la montre, une grande partie du coût de la montre, pas les pièces elles-mêmes, mais la production d'une nouvelle partie de la nécessité de réécrire le programme de la machine-outil, le coût est élevé. Bien que la production de la montre Richard Mille Montre soit généralement soutenue par l'usine de Parmigianne sous l'APRP et la Sands Foundation, la production de petites pièces spéciales, résultant dans chaque RICHARD MILLE, est "à prix élevé"

Популярні блогери

Календар статей

Ми в інтернеті