Презентація

П'ятниця, лют. 21 2014
Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень пропонує Вашій увазі звіт про свою діяльніть.
Четвер, жовт. 10 2013
Презентація Торгово-промислової палати from poliscnua Вплив ЗВТ на економіку регіону from poliscnua Інфографіка (ЗВТ) from poliscnua Інфографіка from poliscnua
Понеділок, жовт. 07 2013
Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень та Громадянською мережею ОПОРА у рамках Всеукраїнської кампанії вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування 8 жовтня було ініційоване експерте обговорення, тема якого «Влада-громада: чи наявні інструменти сприяють прозорості влади».
Середа, жовт. 02 2013
Звіт, оснований на результатах Всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Дослідження презентоване 2 жовтня у Дискусійному клубі «Експертна думка».
Середа, вер. 04 2013
Міжнародна конференція «Соціально-економічний вимір Повної та Всеосяжної Зони Вільної Торгівлі ЄС з країнами Східного партнерства» відбулася 3 вересня 2013 р. у м. Києві. Метою заходу стало обговорення соціальних та економічних наслідків від запровадження Повної та Всеосяжної Зони Вільної Торгівлі ЄС в окремих…
П'ятниця, серп. 30 2013
З новими можливостями, що відкриваються у зв'язку з перспективним впровадженням програми Європейського Союзу щодо сприяння територіальному співробітництву країн Східного партнерства (EaPTC Support Programme), ознайомилися журналісти Чернігова 30 серпня 2013 року.
П'ятниця, серп. 23 2013
В презентації узагальнено матеріали, які були підготовлені в рамках реалізації комплексу заходів з виконання проекту «Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів».

Популярні блогери

Ми в інтернеті