"Країни не мають друзів, вони мають інтереси", - Кейс Кломпенхауер Рекомендовані

Проект рішення щодо підняття прапору Європи був підтриманий на сесії міськради після проведення круглого столу, в якому взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхауер, депутати Чернігівської міськради, експерти та журналісти міста.

Захід відбувся в експертному клубі «Чиста політика» за ініціативи Української школи політичних студій, Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень, Відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради, дискусійного клубу "Експертна думка" та мав на меті привернути громадськість до проєвропейського курсу нашої держави.

Тема європейського прапору набула особливої актуальності напередодні саміту Східного партнерств у Вільнюсі, який відбудеться в листопаді поточного року та ймовірно "забетонує" нинішній зовнішній курс України. Так, підписання Угоди про асоціацію з ЄС значно наблизить нашу країну до об'єднаної Європи.

На думку пана Посла, Чернігів є красивим та старовинним європейським містом, а його історія – це частина європейської історії. Це перше місто, крім столиці, яке європейський дипломат відвідав в Україні, але вже тринадцяте, що здійматиме стяг ЄС під час урочистостей. 

Пан Кломпенхауер окремо розповів про перспективи, які виникнуть в Україні в разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС. На його переконання, Вільнюський саміт може стати переломним моментом в історії України, оскільки на ньому може бути підписана найбільш повна угода, яка коли-небудь пропонувалася іншим країнам.

«У першу чергу її підписання створить умови для економічного розвитку вашої держави, впровадження системних реформ, покращення інвестиційного клімату країни. Українські компанії отримають доступ до високих технологічних стандартів, можливість вільно контактувати з європейськими партнерами, майже повністю буде скасовано мито для вітчизняних товарів, які експортуються до ЄС. Угода сприяє запровадженню європейських норм екологічного законодавства і технологічного розвитку, що створить передумови до покращення якості життя українців. Документ не містить умов, які б могли зашкодити відносинам України з іншими державами, зокрема, з Росією, а навпаки відповідає її інтересам», - зауважив Голова дипломатичного представництва Королівства Нідерландів.

В ході заходу дипломат відповів на ряд питань журналістів щодо виконання Україною умов, які були поставлені ЄС як необхідні для підписання Угоди про асоціацію.
- Пане Посол, як, на Вашу думку, вплине вирішення питання опозиційного політика Юлії Тимошенко на підписання Угоди про асоціацію з ЄС?

- Я вважаю, що «справа Тимошенко» є прикладом вибіркового правосуддя, якому намагається покласти край Європейський Союз і боротьба з яким є обов'язковою умовою підписання Угоди. Рішення щодо виконання Україною «домашнього завдання» буде прийняте в пакеті та обов'язково буде включати «питання Тимошенко».

- Чи зможуть українці вільно їздити в ЄС в разі успішного завершення Вільнюського саміту?

- Прямого зв'язку між підписанням Угоди про асоціацію і безвізовим режимом немає. Головна її мета – це вільне пересування бізнесу, яке в подальшому сприяє і вільному пересуванню людей. У цьому питанні м'яч знаходиться на українському полі: Верховній Раді необхідно прийняти антидискримінаційне законодавство, якого очікує від України ЄС.

- Які заходи може вжити Російська Федерація для перешкоджання підписанню Угоди?

- Дебати - це звичайна річ, а Європейський Союз не боїться інформаційного тиску з боку Москви. Хочу розвіяти міф з приводу слів Володимира Путіна, що підписання Угоди про асоціацію буде сприяти потраплянню товарів з ЄС в Росію, що зашкодить економічним інтересам російських товаровиробників. Насправді, торговельні шляхи вже давно створені та всім відомі і Україна ні в якій мірі не зашкодить російським партнерам. Країни не мають друзів, вони мають інтереси.

Передивились 1603 разів
Опубліковано в Інтерв'ю

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

  • #338

    Гість - jingboo

    Поскаржитись

    J'étais une fois perplexe et ne comprenais pas pourquoi chaque RICHARD MILLE était si cher. Jusqu'au jour où j'ai entendu une histoire. Les vis sont la plus petite partie de la replique montre , le mouvement de la petite vis à l'atmosphère sera emporté. Le mouvement RICHARD MILLE n'est pas aussi bon qu'un gros grain de vis à riz, selon le modèle, la valeur de 5 francs suisses (environ 34 yuans) ou même plus. D'un point de vue coût, le prix d'une vis RICHARD MILLE est encore plus élevé qu'une vis en or K. Comme on peut l'imaginer, la valeur des autres parties du mouvement est plus chère. La raison de cette valeur élevée est que les vis RICHARD MILLE ne sont pas des vis ordinaires, mais des produits militaires et aéronautiques, dont cinq grades de titane, dont certains sont actuellement utilisés sur les avions passagers d'Airbus, à des coûts de traitement très élevés. En outre, la production de replique montre suisse très peu, presque tous les modèles est limitée. Dans le monde de la montre, une grande partie du coût de la montre, pas les pièces elles-mêmes, mais la production d'une nouvelle partie de la nécessité de réécrire le programme de la machine-outil, le coût est élevé. Bien que la production de la montre Richard Mille Montre soit généralement soutenue par l'usine de Parmigianne sous l'APRP et la Sands Foundation, la production de petites pièces spéciales, résultant dans chaque RICHARD MILLE, est "à prix élevé"

Популярні блогери

Ми в інтернеті