Олег Ляшко: «У мене немає ні часу, ні потреби займатися провокаціями»

Перебуваючи в центрі останніх виборчих перепитій, які були пов'язані з іменем Олега Ляшка, Громадянська мережа ОПОРА намагалася з'ясувати ставлення самого пана Ляшка до того, що наразі відбувається на теренах Чернігівщини.

Олеже Валерійовичу, на Вашу думку, Радикальна партія подолає 5%-ий бар'єр?

Звичайно. Якби наша сила не представляла загрози, хіба б наші політичні опоненти робили провокації в мій бік? Насправді ж вони бояться, тому намагаються мене дискредитувати.

Чого ж ви тоді не пішли першим номером по списку?

Тому що я вважаю, що, якщо є можливість виставляти кандидата по округах і вигравати у регіоналів, це треба робити обов'язково. Бо якби я не пішов по цьому округу, тут би переміг Голиця, який би побіг у фракцію Партії регіонів. А регіоналів має бути якнайменше в парламенті. І оті всі вожді: Яценюки, Турчинови, Кириленки, Гриценки мали не в список іти, а по округах. Бо вийде так, що по списку опозиція набере більше, а за рахунок мажоритарників регіонали наберуть більшість в парламенті. І винувата в цьому буде опозиція.

Звідки у Вас гроші на кампанію. Зокрема, на зовнішню рекламу?

З партійного рахунку, з виборчого фонду, так як це і передбачено виборчим законодавством.

Ким виборчий фонд наповнювався? Хто є спонсорами радикальної партії Олега Ляшка?

Вам по прізвищах розказати чи як? Я ж Вам сказав, згідно з виборчим законом створено виборчий фонд, куди надходять кошти з різних джерел. Хто бажає, той і підтримує. Буду вдячний, якщо і Ви підтримаєте, бо грошей не вистачає. Ви краще спитайте у Голиці чи у Неволька, з яких джерел вони фальшиві газети на мене друкують.

Кажуть, що у Вас з паном Голицею були досить дружні стосунки, поки ви не стали політичними опонентами. Як Ви це прокоментуєте?

Ніколи я з ним не дружив. Я знав, що є такий хабарник у Києві, який квартири дерибанить, 15 років уже квартирами займається. Уявіть, колись я займався питанням газифікації с. Плиски та попросив у нього допомоги. Він не дав нічого. І по сьогоднішній день його рідне село залишається без газу.

 

Команда Голиці відхрещується від провокаційних листівок у Ваш бік, а також запевняють, що це могли зробити і штабісти Радикальної партії для підняття Вашого рейтингу. Що скажете?

У мене немає потреби піднімати свій рейтинг. У мене з рейтингом все нормально. Це треба бути хворою людиною, щоб розповсюджувати газети, поливаючи себе брудом. Я нормальний чоловік, і у мені немає ні часу, ні потреби, ні грошей займатися провокаціями.

На своїй сторінці в мережі Facebook, а також під час ярмарку у Бахмачі Ви говорили про 10 млн грн, які Вам пропонував Голиця. Розкажіть детальніше за яких умов і коли це сталося.

Зустріч відбулася в Києві. Він мені зателефонував і запропонував «про життя поговорити». Далі Ви знаєте. Я йому відповів таке: «Ти накрав ті гроші, а тепер лізеш в Верховну Раду України, щоб вкрасти ще більше». Потім послав. На цьому ми і розійшлися.

Як оцінюєте шанси на перемогу Василя Амельченка, що йде проти Рибакова по 207 округу та Романа Зуба по партійному списку?

Нормально оцінюю. Зуб має хорошу електоральну підтримку, а Амельченко переможе Рибакова. Зальотний одеський контрабандист, який не їздить по людях і не знає проблеми людей, приїхав в чернігівську глуш і сподівається, що по глухих селах люди його виберуть. Цього не буде. Я не думаю, що народ такий дурний.

Усі кандидати активно готують подарунки до 1 вересня. А що ви будете дарувати школярам?

Я не займаюся підкупом, моя зброя – це слово. В Біблії написано, що першим було слово. Я несу до людей слово правди.

Передивились 1379 разів
Опубліковано в Інтерв'ю

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Популярні блогери

Ми в інтернеті