Зміни в країні починаються з Євромайдану

фото з сайту http://dubil.org/ фото з сайту http://dubil.org/

Роздуми пересічного громадянина про ситуацію, яка склалась у державі

28 листопада всі ми прокинулись в іншій країні. Лише один день, одне рішення влади змінило настрій населення України. Переважна більшість людей обурена і упевнена, що події того четверга поставили жирний хрест на «європейську мрію». Але є й інші люди, які вважають, що «житель» Межигір'я ще «не проявив себе» і продовжує грати на підвищення ставок, на нервах ЄС і Росії. Так мовити, вичікує слушного моменту, щоб викласти свої козирі.

На мою думку, «Європейський варіант» нашому президенту подобається більше, ніж «російський». Перша причина – це страх: Брюсселя він боїться менше, ніж Кремля. Друга – була така думка, що з Євросоюзом буде легше домовитись, тому що, як деякі вважали, їм Україна потрібна більше, ніж вони Україні. На те є деякі підстави: нові ринки і нові ресурси для економіки Старого Світу були зовсім не зайвими. Ну звичайно, підписання угоди про співпрацю з ЄС було вигідним не тільки для Європи в цілому, а й для окремих політично-європейских персонажів.

Але ж і «російський варіант» для нашого «стратегічного вождя» був теж по-своєму непоганий. Особливо у фінансовому плані. Росія могла б запропонувати більше і для бюджету країни, і для самої «Сім'ї», що було дуже важливим для Віктора Федоровича (чого Європа точно не стала б робити). Ну і теоретично могла піти на зниження цін на газ, що влаштовувало б великих вітчизняних економічних гравців. При цьому Москва не ставить ніяких «незручних» умов, типу демократизації законодавства або підвищення тарифів і на відміну від Європи, не вимагала б контролю над засобами, які були виділені. І очевидно, що Янукович Путіна боявся, більше ніж західних лідерів. Все зводилось до грошей, великих грошей, що і хотів отримати Янукович від ЄС.

Тепер в найближчі роки можна поставити хрест на євроінтеграції. І скільки б Янукович після такого провалу не говорив про зближення з Європою – вона не скоро повірить нам знову. Ну і про кредити, інвестиції, економічних преференціях, безвізовий режим і серйозну політичну підтримку можна буде теж забути надовго.

DSC02131

Кілька слів про активність народних депутатів від Чернігівщини і про Євромайдан

Всім відомо, що велика кількість людей просто живуть на майдані. Інші теж намагаються підтримати один одного як хто може – приносять їжу, теплий одяг, медикаменти і все, що необхідно людям. На майдані панує дружній настрій, єдність, взаємопорозуміння, підтримка один одного і прагнення досягти спільної мети - позитивні зміни в країні та відправити у відставку уряд країни.

На майдан вийшли бізнесмени, депутати, журналісти, артисти – всі, у кого вже не вистачає сил терпіти нахабство влади. Прекрасно, що деякі депутати не стоять осторонь і теж допомагають і підтримують людей. На мою думку, найбільш активним є саме народний депутат України Валерій Дубіль.

Активність народного депутата від Чернігівщини все більше зростає. Він завжди з народом, організовує, підбодрює і допомагає влаштувати комфортні умови під час перебування на майдані. Також перший чернігівський намет на столичному євромайдані з'явився саме від Валерія Дубіля.

А вже на днях після цього було встановлено 20 наметів на столичному Євромайдані народним депутатом Валерієм Дубілем. Таке зобов'язання він взяв на себе добровільно, як керівник наметового містечка перед учасниками майдану і лідерами опозиції.

Також нагадаю, що з 4 грудня у сквері Попудренка, у підтримку столичного майдану, цілодобово працюватиме приймальня народного депутата України Валерія Дубіля. Був встановлений великий військовий намет. Саме тут можна отримати інформацію стосовно поїздок у Київ, місцевих акцій спротиву, принести речі і продукти харчування.

Також депутат діє і на законодавчому рівні. До парламенту опозицією було внесено закон про ліквідацію «Беркуту». Цей законопроект має на меті позбавити спеціальних та військових звань всього начальницького і рядового складу цього ганебного міліцейського підрозділу.

З кожним днем на чернігівському євромайдані збирається все більше і більше людей, де вони можуть висловити свою думку щодо ситуації в країні, і таким чином підтримати відставку уряду країни.

Далі ще буде цікавіше – слідкуємо за подіями.

IMG 9073

Передивились 3922 разів
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті