Зміни в країні починаються з Євромайдану

фото з сайту http://dubil.org/ фото з сайту http://dubil.org/

Роздуми пересічного громадянина про ситуацію, яка склалась у державі

28 листопада всі ми прокинулись в іншій країні. Лише один день, одне рішення влади змінило настрій населення України. Переважна більшість людей обурена і упевнена, що події того четверга поставили жирний хрест на «європейську мрію». Але є й інші люди, які вважають, що «житель» Межигір'я ще «не проявив себе» і продовжує грати на підвищення ставок, на нервах ЄС і Росії. Так мовити, вичікує слушного моменту, щоб викласти свої козирі.

На мою думку, «Європейський варіант» нашому президенту подобається більше, ніж «російський». Перша причина – це страх: Брюсселя він боїться менше, ніж Кремля. Друга – була така думка, що з Євросоюзом буде легше домовитись, тому що, як деякі вважали, їм Україна потрібна більше, ніж вони Україні. На те є деякі підстави: нові ринки і нові ресурси для економіки Старого Світу були зовсім не зайвими. Ну звичайно, підписання угоди про співпрацю з ЄС було вигідним не тільки для Європи в цілому, а й для окремих політично-європейских персонажів.

Але ж і «російський варіант» для нашого «стратегічного вождя» був теж по-своєму непоганий. Особливо у фінансовому плані. Росія могла б запропонувати більше і для бюджету країни, і для самої «Сім'ї», що було дуже важливим для Віктора Федоровича (чого Європа точно не стала б робити). Ну і теоретично могла піти на зниження цін на газ, що влаштовувало б великих вітчизняних економічних гравців. При цьому Москва не ставить ніяких «незручних» умов, типу демократизації законодавства або підвищення тарифів і на відміну від Європи, не вимагала б контролю над засобами, які були виділені. І очевидно, що Янукович Путіна боявся, більше ніж західних лідерів. Все зводилось до грошей, великих грошей, що і хотів отримати Янукович від ЄС.

Тепер в найближчі роки можна поставити хрест на євроінтеграції. І скільки б Янукович після такого провалу не говорив про зближення з Європою – вона не скоро повірить нам знову. Ну і про кредити, інвестиції, економічних преференціях, безвізовий режим і серйозну політичну підтримку можна буде теж забути надовго.

DSC02131

Кілька слів про активність народних депутатів від Чернігівщини і про Євромайдан

Всім відомо, що велика кількість людей просто живуть на майдані. Інші теж намагаються підтримати один одного як хто може – приносять їжу, теплий одяг, медикаменти і все, що необхідно людям. На майдані панує дружній настрій, єдність, взаємопорозуміння, підтримка один одного і прагнення досягти спільної мети - позитивні зміни в країні та відправити у відставку уряд країни.

На майдан вийшли бізнесмени, депутати, журналісти, артисти – всі, у кого вже не вистачає сил терпіти нахабство влади. Прекрасно, що деякі депутати не стоять осторонь і теж допомагають і підтримують людей. На мою думку, найбільш активним є саме народний депутат України Валерій Дубіль.

Активність народного депутата від Чернігівщини все більше зростає. Він завжди з народом, організовує, підбодрює і допомагає влаштувати комфортні умови під час перебування на майдані. Також перший чернігівський намет на столичному євромайдані з'явився саме від Валерія Дубіля.

А вже на днях після цього було встановлено 20 наметів на столичному Євромайдані народним депутатом Валерієм Дубілем. Таке зобов'язання він взяв на себе добровільно, як керівник наметового містечка перед учасниками майдану і лідерами опозиції.

Також нагадаю, що з 4 грудня у сквері Попудренка, у підтримку столичного майдану, цілодобово працюватиме приймальня народного депутата України Валерія Дубіля. Був встановлений великий військовий намет. Саме тут можна отримати інформацію стосовно поїздок у Київ, місцевих акцій спротиву, принести речі і продукти харчування.

Також депутат діє і на законодавчому рівні. До парламенту опозицією було внесено закон про ліквідацію «Беркуту». Цей законопроект має на меті позбавити спеціальних та військових звань всього начальницького і рядового складу цього ганебного міліцейського підрозділу.

З кожним днем на чернігівському євромайдані збирається все більше і більше людей, де вони можуть висловити свою думку щодо ситуації в країні, і таким чином підтримати відставку уряду країни.

Далі ще буде цікавіше – слідкуємо за подіями.

IMG 9073

Передивились 3186 разів
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

 • #56

  Гість - martin

  Поскаржитись

  so we charge a acceptable brace of christian louboutin uk shoes." In fact, the individual does not matter, it is important to airing on the road, we charge a brace of acceptable shoes to accompany us to any abode to go. I accept this sentence, a woman cutting a acceptable brace of shoes have to not ugly. Acicular top heels to aerate the breeding of a woman and sexy, acicular absolute amplitude leg lines, bank aperture architecture advertisement the instep and ankle. Elegant accomplished with anniversary footfall are swaying, and sometimes like a cat-like light, and sometimes Chaussures Louboutin Soldes pengfenghuohu out of the gas field. Very Prive is the classic christian louboutin outlet shoes, one of the fish head shoes, heel height of 12 cm, more comfortable to wear.

Чати з гостями

 • Чат з Олександром Сушком

  5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

  Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті