Як рідіють лави регіоналів, або Рудьковський вже з лозунгом: «Україна - це Європа»

«Як і більшість моїх співвітчизників, я вважаю, що Україна - це Європа, тому мені соромно за ті події, які сталися вчора на Майдані Незалежності. На тому ж Майдані, де наше покоління в свої студентські роки боролося за волю і долю України під час революції на граніті. Ми голодували на майданах не для того, щоб через два десятки років там же правоохоронці країни, яку ми вибороли, били палицями по голові наших дітей», - наголосив депутат.

Микола Рудьковський написав заяву про вихід з фракції Партії регіонів у Верховній Раді України. За словами нардепа, «всі причетні до кривавих подій вчорашнього ранку повинні бути покарані за скоєні злочини і злочинну бездіяльність, незважаючи на чини і погони - виконавці злочинних наказів, ті, хто їх давав, і ті, хто міг, але не перешкоджав їхнє виконання».

Також, на думку Рудьковського, після того, що сталося, уряд у повному складі повинен подати у відставку. Про це повідомляє "Українська правда".

Нагадаю, Миколу Рудьковського обрано від 210 виборчого округу. До парламенту земляк йшов як самовисуванець. Однак вже через декілька місяців після виборів Рудьковський в компанії інших самовисуванців поповнив ряди фракції Партії регіонів.

Микола Рудьковський полишив лави Партії регіонів не першим (хоча, для об'єктивності – першим на Чернігівщині). 30 листопада 2013 року після розгону «Беркутом» Євромайдану, про вихід з ПР заявила Інна Богословська та Давид Жванія.

Також, за повідомленнями деяких ЗМІ, у відставку пішов голова Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

Вийти з фракції Партії регіонів планують ще близько 20 депутатів. Про це заявив народний депутат від ПР Віктор Бондар в інтерв'ю телеканалу «24». За його інформацією, заяви про вихід з фракції в звязку з насильницьким розгоном мітингу на Майдані Незалежності можуть прозвучати 2 грудня.

Приєднався до акції протесту 1 грудня ще один чернігівський народний депутат від фракції Партії регіонів. Владислав Атрошенко під час телемарафону на каналі ТВІ  засудив дії правоохоронців, які били мітингуючих 30 листопада. Однак, заяви про вихід депутата з фракції не було.

Передивились 1699 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті