Тюремники знайшли місце для роздумів… Рекомендовані

...на сторінках газети «Пенітенціарій Чернігівщини». Установи виконання покарань області (їх у нас шість) багаті на таланти. Як співробітники колоній, так і самі засудженні пишуть вірші і літературні твори. А от по вихвалятися своїми думками немає де. Тож газета стане місцем для їх творчості. Також у виданні друкуватимуть новини служби і корисну правову інформацію.

Це перше подібне в Україні офіційно зареєстроване інформаційне періодичне видання. Його заснували керівники та співробітники управління Державної пенітенціарної служби України у Чернігівській області. Як зазначив головний редактор «Пенітенціарія Чернігівщини», начальник управління Олександр Доробалюк, газету створили для того, аби зробити службу відкритою для народу.

1

На запитання, навіщо людям на свободі знати про те, як живуть люди за колючим дротом (а останнім часом у тюрмах проходить багато конкурсів та розважальних заходів і тд., і люди починають думати, що за гратами не так і погано), Олександр Доробалюк зазначив, що це все для того, аби зламати існуючий стереотип, що у пенітенціарній службі працюють лише тирани, а за «високим муром» відбуваються страшні речі. Показати, що все насправді не так і вимагає реформа у службі, яка наразі триває. Ось так.

2

4До речі, якщо у когось є бажання щомісяця отримувати «Пенітенціарій Чернігівщини», його можна передплатити, або купити. Вартість за кольоровий глянцевий примірник – 2 грн.

Засуджені теж можуть купувати газету. Почитати її можна і в бібліотеці виправних установ.

Коментар: Олександр Доробалюк, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, головний редактор видання «Пенітенціарій Чернігівщини».

 

Передивились 1322 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті