Рудьковський засудив дії людей, які звалили пам’ятник Леніну

У зв'язку з останніми подіями Народний депутат Микола Рудьковський висловив свою думку щодо руйнування пам'ятника Леніну у столиці:

- Так склалося історично, що у кожного регіону України існують свої герої. Якщо у нас на Чернігівщині та у більшості областей України героями визнані солдати Радянської армії, які звільнили Європу від фашизму, то в кількох західній областях героїзуються колишні члени ОУН-УПА. Історію переписати не можливо, і минуле не повинно заважати нам будувати стабільне майбутнє України. Кожна нація повинна поважати свою історію.

Особисто я категорично проти знищення пам'ятників, які символізують цілу історичну епоху. Питання не в тому, хто і як ставиться до Леніна, справа у способі вирішення цього питання. Знищення пам'ятника у центрі столиці у такий варварський спосіб - це далеко не європейський підхід, а справжній вандалізм.

Тому політики, які причетні до того, що відбулося на бульварі Т.Г. Шевченка у Києві, повинні понести відповідальність. Причому не тільки за знищення пам'ятника - символу епохи, а й за те, що використовують прагнення людей до змін задля досягнення своїх вузькопартійних цілей.

Передивились 1719 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті