Рік – без виборів, а мажоритарники працюють!

Нардепи Нардепи

Рік тому ми обрали 6 мажоритарних депутатів до Верховної Ради України. І сталося виборче диво! Майже усі вони продовжують працювати і після виборів. Потрібно розібратися!

В 2012 році після експериментальної перерви до українського політикуму повернулася змішана система парламентських виборів. Відповідно малонаселена Чернігівська область отримала 6 мажоритарників. Пройшов рік і що ми маємо:

205 округ – Валерій Дубіль – продовжує проводити виїзні приймальні, організовує дитячі свята, підтримує питання Ялівщини, допомагає медичним закладам, контролює свою депутатську фракцію в міській раді і останнім часом бореться з медичною реформою. Активність депутата в Чернігові є очевидною.

206 округ – Владислав Атрошенко – також дуже активно працює в своєму окрузі. Зокрема тримає телеканал і газету, встановлює дитячі і спортивні майданчики, допомагає в проведенні міських свят, допомагає в районах і т. д. Темпи роботи нардеп після виборів майже не збавляв.

207 округ – Ігор Рибаков – особисто на окрузі буває рідко, але не забуває нагадувати про себе поздоровленнями і будівництвом нових храмів.

208 округ – Олег Ляшко – завжди був відомий своєю активністю та епатажністю. Хоч його дії хаотичні в плані географії, але шоу цього політика часто на вустах у жителів нашої області.

209 округ – Іван Куровський – продовжує підтримувати свій імідж добрими справами: ремонтує, фінансує, вітає зі святами.

210 округ – Микола Рудьковський – вийняток із правил. Діяльність цього депутата малопомітна в окрузі. Мало того в ЗМІ потрапляло висловлювання Рудьковського про Прилуки: "Меня этот регион не интересует".

Логічним поясненням цього політичного щастя можна назвати мажоритарну тенденцію до бронювання округу. Очевидно, що мажоритарними одразу прагнуть створити плацдарм для безпроблемного обрання на наступних парламентських виборах. Це – гарний варіант для Куровського і Рибакова.

Ще однією причиною активної роботи на окрузі є участь у місцевих виборах 2015 року. Так Дубіль і Атрошенко вже зараз готують свої команди до боротьби за міську раду. Певно саме тому добрі справи і благодійність в Чернігові активно процвітають.

Активність Ляшка має дещо інший характер. Його діяльність зумовлена проектом всеукраїнського рівня. Але його харизми і «радикальних» промов поки що вистачає, щоб наш сільський електорат йому вірив і підтримував.

Хочеться вірити, що неодмінною складовою діяльності депутатів є прагнення допомогти людям і сприяння ефективному розвитку регіону.

Передивились 1617 разів
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів
Олександр Рись

Рись Олександр

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті