Підключення до електромережі може коштувати десятки тисяч гривень

Запровадження нових тарифів на підключення до електромережі як житлових будівель, так і підприємств може перевести електроенергію у категорію розкоші. Про це, зокрема, йшла мова під час чергового засідання громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації.

Голова комітету громадської ради з питань регуляторної політики та підприємництва Сергій Самоненко зазначив, що відтепер підключення житлового будинку мешканцю Чернігівщини коштуватиме майже 10 тисяч гривень. А підприємцю доведеться викласти і всі 100 тисяч.

На думку Сергія Самоненка, такі тарифи взагалі здатні зупинити розвиток підприємництва у регіоні.

Йому намагався заперечити Олександр Тимошенко – завідувач сектору Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики у Чернігівській області. Мовляв, усе не так страшно, як змалював голова комітету. Однак переконати у цьому членів громадської ради так і не зміг.

Та і як тут переконати, якщо за 20 хвилину виступу шановного завідувача у залі ніхто так і не зрозумів, скільки ж коштуватиме така розкіш як електроенергія.

Тому звернення щодо цієї проблеми до голови облдержадміністрації громадська рада з порядку денного не зняла. Однак вирішили доопрацювати його разом з фахівцями, а вже потім передавати керівництву області.

Передивились 1726 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті