Олег Ляшко: усе ще попереду?

Минув рік від парламентських виборів, на яких кандидат-мажоритарник Олег Ляшко отримав у 208-му виборчому окрузі на Чернігівщині вагомий кредит довір. Нагадаю, що за радикального кандидата тоді проголосували майже 56 відсотків виборців. Тож як нині нардеп реалізує власну виборчу програму.

Для початку звернімо увагу на економічну складову програми. Одразу зазначу, що зобовʼязань у цій сфері Олег Ляшко має не надто багато. Зокрема, тодішній кандидат обіцяв:

- заборонити продаж землі і радикально обмежити доступ в Україну імпортної сільгосппродукції;

- створити умови для відродження національного виробництва, створення нових робочих місць через радикальне зниження податків, здешевлення кредитів і ліквідацію більшості дозвільних процедур, які призводять до хабарництва і корупції;

- гарантувати кожній молодій людині перше робоче місце незалежно від стажу чи досвіду роботи. Підприємцям, які братимуть на роботу молодь, будуть надані значні податкові пільги.

Ось, власне, і все, що стосувалося економіки у виборчій програмі Олега Ляшка.

Не потрібен детальний і глибокий аналіз, аби зрозуміти, що реалізація обіцяного досить проблематична. Можна сказати, що частково виконана заборона на продаж землі, бо досі діє мораторій. А днями зʼявилася інформація, що його можуть продовжити як мінімум до 2020 року. Хоча чи піде це на користь економіці України загалом – питання риторичне.

На теперішній час не маємо, ані радикального зниження податків, ані здешевлення кредитів, ані ліквідації більшості дозвільних процедур. Так само перше робоче місце молодим людям ніхто не гарантує, а підприємці не мають значних податкових пільг.

Заради справедливості слід зазначити, що Олег Ляшко залишається серед лідерів за кількістю зареєстрованих законопроектів і проектів постанов. На офіційному сайті Верховної Ради України перелік законодавчих ініціатив радикального нардепа складає 34 позиції. У тому числі є законопроект щодо державних гарантій працевлаштування молоді та про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення в Україні.

Загалом серед усіх ініціатив Олега Ляшка на даний момент чинності набрала лише одна постанова – про відзначення в Україні 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Передивились 1233 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті