Нові перспективи для аналітичної журналістики

Ще у 2003 році менська газета «Наше слово» стала першим районним виданням на Чернігівщині, котре започаткувало свій сайт у всесвітній мережі. Спочатку то була просто електронна копія друкованого видання. Згодом сайт nslovo.com став практично самостійний інформаційним ресурсом.

За цей час наші працівники відвідали чимало тренінгів та інших навчальних заходів. І навіть самі організовували навчання для інших. Але, щоби досягати успіхів, процес пізнання нового має бути непереривним. Тому проект «Підтримка аналітичного журналістики для підвищення відповідальності народних депутатів» є дуже важливим. І не тільки для якогось окремого видання, але й для журналістики Чернігівщини загалом.

Бо, по-перше, якісні аналітичні публікації – надзвичайна рідкість для регіональних медіа. По-друге, створення аналітики за допомогою сучасних медійних технологій взагалі досі не практикувалося. Ну і по-третє, підвищення відповідальності нардепів – то взагалі актуальна потреба.

Щиро сподіваюсь, що реалізація цього проекту допоможе журналістам випускати справді якісний, цікавий і корисний інформаційний продукт. Який, у свою чергу, сприятиме, аби жителі області (і не тільки, бо ж інтерент не має кордонів) могли робити свідомій вибір під час чергових політичних перегонів.

Передивились 1157 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті