Міський голова взяв у радники студента Рекомендовані

Студентський мер Чернігова Роман Васько напросився у радники до міського голови Олександра Соколова. А заодно розповів про молодіжне бачення майбутнього нашого міста та домовився про стажування членів Студентського магістрату в міській раді.

Щоправда, після такої «проби пера» у більшості молодих та ініціативних бажання працювати в органах влади різко відпадає — відлякує паперова робота, чесно попередив Валерій Семенець, головний спеціаліст міського відділу у справах сім'ї та молоді, де щороку проходять практику близько півсотні студентів.

Самого ж студентського мера Романа Васька молодь запропонувала зробити радником міського голови з молодіжної політики. Більше того, під час свого стажування Роман спробує мерського «хліба», тиждень працюючи пліч-о-пліч із Олександром Соколовим.

— Хай буде радником зі студентської політики, бо молодь у нас аж до 35 років, інші можуть образитися, — поправив міський голова. — А от зі стажуванням треба почекати, щоб у мене з'явилося два заступники замість тих, які пішли на пенсію. Бо зараз доводиться розбиратися і з їхніми питаннями — надто багато роботи.

Молодіжні активісти презентували стратегію розвитку Чернігова аж до 2030 року. Природно, що в центрі уваги молодіжні питання — від ідей прикрасити Чернігів вуличним мистецтвом та незвичайними міськими меблями й до створення експериментальних та виробничих майданчиків у вузах, щоб студенти могли отримувати практичний досвід.

— Молодь готова допомагати міській владі в конкретних справах. Ми можемо збирати інформацію, проводити опитування, дослідження. Ставте завдання! Наприклад, є ідея розробити проект інформаційного сайту, куди кожен мешканець міста додавав би інформацію з фото про комунальні проблеми. Тоді, розподіляючи кошти на ремонти, наприклад, владі буде легше орієнтуватися, де є нагальні ситуації, на що насамперед звернути увагу, — запропонував Олександр Щерба, член правління Чернігівського обласного осередку «Студентська республіка».

Пропозиція зацікавила міського голову. Олександр Соколов запевнив: якщо будуть конкретні проекти, а не тільки ідеї, міська влада знайде можливість утілити їх у життя.

Мери домовилися зустрітися знову, щоб розглянути Стратегічний план розвитку Чернігова, що вже ухвалений міською радою.

Передивились 1286 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті