Ляшка у день народження ледь не побив Турчинов

Під час нинішніх політичних катаклізмів нардеп Олег Ляшко трохи «загубився». Його нема на трибунах, він не йде на чолі колон мітингуючих і телебачення якось обходить його стороною. Дехто вже почав непокоїтися і запитувати у соцмережах, куди ж це зник наш політик з вилами?

А нікуди він і не зникав. Достатньо зайти на сторінку пана Ляшка у Facebook, аби переконатися, що нардеп і на Євромайдан справно ходить, і у Верховній Раді не пасе задніх.

У день, коли парламент розглядав питання відставки уряду, Олег Валерійович святкував свій 41-ий день народження. Очікував, як сам каже, отримати подарунок у вигляді безробітного Миколи Азарова. Однак не судилося.

Натомість його оригінально привітав колишній соратник по партії Олександр Турчинов. «Зараз Турчинов "привітав" мене з Днем народження – біля парламентської трибуни намагався зі мною побитися. Тому, що я вимагав розглядати питання про відставку уряду. Бог їм суддя», – поскаржився Ляшко сторінці у Facebook.

А загалом депутат не зраджує обраному іміджу політика з вилами. І Євромайдан відвідує з цим красномовним селянським реманентом (дивіться відео). А його найближчого соратника і першого заступника у Радикальній партії Андрія Лозового навіть побили під час розгону Майдану. Ляшко відредагував жорстко: "Подивіться, що бандити-менти зробили з моїм побратимом Андрієм Лозовим. Я їм це не пробачу".

Варто зазначити, що Олег Ляшко став одним із небагатьох нардепів від Чернігівщини, який з перших днів підтримав Євромайдан. Окрім нього, у перших рядах протестувальників, звісно, член фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Решта народних обранців або мовчать, або ж роблять емоційні заяви, які зрештою нічим не підкріплюються. Як, наприклад, Микола Рудьковський, которий після зачистки Майдану у ніч з 29 на 30 листопада повідомив, що виходить із фракації Партії регіонів. Але так і не вийшов...

Передивились 1966 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті