Дитинець мочить міську раду?!

dПриватний телеканал Чернігова Дитинець останнім часом собаку з"їв на критиці міської ради. В сюжетах чітко можна прослідкувати цю тенденцію. Воно й не дивно: в міській раді зараз гаряче і поборотись за вплив є багато бажаючих.


Все почалося з вересня. Стартував політичний сезон. Першим після літа на публіці з"явився нардеп В. Атрошенко, який заявив про свої амбіції щодо міської ради і критично оцінив її роботу. Дитинець, "як не дивно", прийняв цю думку близько до серця, й заходився собі показувати недоліки роботи міської ради. До честі каналу, можна сказати, що недоліків дійсно вистачає.
Не секрет, що місто у нас в більшості своїй опозиційно налаштоване, тому критика влади може дати будь-якому політику гарні електоральні девіденти )
Яскравим доказом моєї думки може стати останнє засідання Клубу молодого політолога, з якої Дитинець випустив в ефір тільки пряму мову Ю. Паперного, який говорив про кризу довіри до міської ради: дивіться самі )Передивились 1337 разів
Оцініть матеріал!
(8 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів
Олександр Рись

Рись Олександр

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті