Благодійний аукціон побачень завершився - дитяча реанімація отримала обладнання

У Чернігові добіг кінця аукціон побачень, організатором якого вже третій рік поспіль є ЧОО ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу». Відомі політики, бізнесмени, журналісти, артисти, гарні дівчата і хлопці продавали побачення з собою з благодійною метою - допомогти реанімаційному відділенню Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Напередодні Нового року, 26 грудня, було куплено і передано організатором благодійного аукціону Романовою Тетяною медичне обладнання різного типу реанімаційному відділенню Чернігівської обласної дитячої лікарні:

- Ваги електронні для новонароджених, к-сть 3шт.

Вартість: 1800 грн

- Фіброоптичний прямий клинок, к-сть 2 шт

Вартість: 3200 грн

- Мішок АМБУ багаторазовий силіконовий для новонароджених, кол.-во 4 шт

Вартість: 2362 грн

- Відсмоктування медичний "Біомед", к-сть 1 шт.

Вартість: 1105 грн / шт.

- Датчик потоку -1 шт. для апарата ШВЛ "Bear CUP 750 PSV".

Вартість: 1800 грн

Це список того, чого постійно бракує або зовсім не має у дитячій лікарні, та на сьогодні є дуже необхідним обладнанням для дитячої реанімації. Всі документи, підтверджуючі купівлю обладнання і його передачу, викладені у групі аукціону у соц. мережах і на самій сторінці аукціону.

DSC07325

Сам благодійний аукціон тривав протягом всього листопада. Участь у аукціоні взяло близько 180 осіб, серед яких були як звичайні чернігівці, так і відомі в місті люди. Серед них: політики, бізнесмени, громадські діячі, шоумени, блогери. За підсумками цьогорічного аукціону було зібрано 10 267 грн. «Деякі ставки в результаті виявились несправжніми, а деякі навіть відмовилися від своїх ставок, тому і зібрана сума в результаті дещо менша в порівнянні з сумарною на Інтернет-сайті. Але більшість гроші внесли, - розповіла організатор аукціону Тетяна Романова. - Натомість вони отримали телефони лотів і можливість домовитися про побачення».

Найбільшу суму заплатили за народного депутата Олега Ляшка – 1500 грн і за Романову Тетяна – 1200 грн.

DSC07336

Висловлюємо щиру вдячність партнерам благодійного аукціону «Купи зустріч»: інтернет – магазину http://korobok.net.ua/ і міській кав'ярні «Шарлотка».

Інформаційним партнерам: телеканалу «Дитинець», порталу Чернігова http://gorod.cn.ua/, Чернігівській загальнополітичній газеті http://svoboda.fm/, сайту http://pik.cn.ua/, інформ-агенції «Чернігівський монітор» http://monitor.cn.ua/, експертному клубу «Чиста політика» http://politika.cn.ua/, Чернігівському суспільно-інформаційному часопису «Північний вектор» http://pivnich.info/, Інформаційному порталу «4erngiv.info» http://www.4ernigiv.info/, Інформаційно-аналітичному порталу «Поліс: Політика і суспільство» http://polis.cn.ua/ і Чернігівській обласній газеті «Дитинець».

Окрім цього висловлюємо особисту подяку всім учасникам аукціону. Саме завдяки Вам діти, що потребують допомоги - таки отримали її.

DSC07348

Передивились 1869 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті