Атрошенко відзвітував про рік депутатства

Владислав Атрошенко Владислав Атрошенко

Пройшов рік з моменту, коли ми обрали депутатів Верховної Ради України. Переможець по мажоритарному округу № 206 Владислав Атрошенко оприлюднив звіт за рік своєї депутатської діяльності.

У Чернігові, Києві та в селищі Ріпки працюють три громадські приймальні народного депутата з безкоштовними юридичними консультаціями. За час роботи до приймалень звернулося 2646 людей, зареєстровано та розглянуто 608 письмових звернень, особисто нардепом проведено 136 прийомів громадян. Час від часу Владислав Атрошенко працював безпосередньо в окрузі. Ним проведено 163 зустрічі з виборцями. Депутат провів 59 робочих поїздок по Чернігівському та 41 по Ріпкинському районах, у ході яких зустрічався і особисто спілкувався з людьми. Активно функціонує благодійсний фонд Владислава Атрошенка "Поліський оберіг".

Серед головних напрямків роботи депутат називає медицину та освіту в окрузі та законотворчість у Верховній раді. Зокрема, депутат подарував громаді округу 5 швидких машин швидкої допомоги, допоміг 41 сільському ФАПу, надав адресну допомогу 100 людей з проблемами здоров"я та інше. В сфері освіти Владислав Атрошенко перераховує кілька десятків випадків меценатства і допомоги, серед яких купівля обладнання в школи, лобіювання державних коштів для освітніх закладів, нагородження відмінників і медалістів, встановлення дитячих та спортивних майданчиків.

Владиславом Атрошенком підготовлено 13 законопроектів, які вже зареєстровані у Верховній Раді. Серед них – проекти законів, покликані спростити процедуру оформлення прав на нерухоме майно в сільській місцевості. А також законопроект, спрямований на державну підтримку сільського господарства України, встановлення справедливих закупівельних цін на молоко та цінове регулювання сільськогосподарської продукції. З дев'яноста парламентських засідань народний депутат Владислав Атрошенко був активним у роботі вісімдесяти восьми засідань. Він – голова підкомітету з питань удосконалення положень Бюджетного кодексу України та член постійної делегації в парламентській асамблеї Організації чорноморського економічного співробітництва.

Владислав Атрошенко продовжує залишатися одним з найактивніших народних депутатів в Чернігівській області.

 

Передивились 2173 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в Блоги користувачів
Олександр Рись

Рись Олександр

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті