Атрошенко про вплив на міськраду

atroshenko1 листопада до Клубу молодого політолога завітав народний депутат України Владислав Атрошенко. На зустрічі обговорили 34 сесію міської ради та політичну ситуацію в Чернігові. Нардеп поділився своїм секретом впливу на міську раду.

Владислав Атрошенко розпочав зустріч з оцінки 34 сесії міської ради: «Я не вважаю останню сесію продуктивною. Було аж 3 народні депутати, була імітація боротьби з медичною реформою, але навряд чи когось цікавить «друга серія»». Народний депутат закликав до конструктивного підходу в цьому питанні, а саме до проведення інформування населення та консультацій з фахівцями. Разом з тим депутат зазначив, що питання медичної реформи доцільніше вирішувати на рівні профільного міністерства і що місцева влада є заручником даної проблеми.

Кадрове рішення по заступникам міського голови Владислав Атрошенко оцінив неоднозначно. «Раніше кадрові зміни супроводжувались хоча б декларування розвитку міста. Зараз і цього не було». Народний депутат вважає, що в місті панує непрозора система інтересів, яка не дає можливості місту ефективно розвиватися. «Останні роки діяльність Соколова не йде на благо міста. Все розподілено, усі по трошки клюють.. А розвиток міста нікого не цікавить» - зазначив гість.

Владислав Атрошенко вважає, що вплив нардепа має базуватись на системі взаємовідносин з органами влади і впливовими особами в руслі сприяння розвитку регіону. В той же час депутат намагається інформувати владу та громаду про наявні проблеми і пропонувати шляхи їх вирішення. Для втілення своїх планів Владислав Атрошенко обіцяє сформувати ефективну команду і боротися на місцевих виборах 2015 року.

Рись Олександр,
Клуб молодого політолога

Передивились 1338 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів
Олександр Рись

Рись Олександр

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті