Аналіз передвиборчих обіцянок Миколи Рудьковського

Минулого року на парламентських виборах Микола Миколайович Рудьковський був обраний народним депутатом України в одномандатному виборчому окрузі №210, до якого входили м. Прилуки, Прилуцький, Козелецький та Бобровицький райони. За нашого земляка віддали голоси 43, 65% виборців.

Нагадаємо, пріоритетами у своїй передвиборчій програмі Микола Миколайович визначав: розвиток конкурентноспроможної економіки, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення рівня соціальних стандартів. Реформування житлово-комунального господарства, покращення умов та якості надання медичних послуг, підтримка місцевих ініціатив та відродження і збереження культурно-історичної спадщини Чернігівщини.

Як же виконує нардеп обіцянки, дані своїм виборцям?
На сьогоднішній день Миколою Рудьковським як народним депутатом від нашого виборчого округу подано до Верховної Ради 8 законопроектів. У контексті його передвиборчої програми зареєстровано наступні законопроекти:

«Про загальнообов'язкове пенсійне страхування» щодо відновлення пенсійного віку жінок та порядку нарахування пенсії за віком. Впровадження цього закону передбачало повернути пенсійний вік для жінок на рівень у 55, а для чоловіків у 60 років, за умови наявності страхового стажу не менше 15 років. А також встановити мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок 20 років страхового стажу. На жаль, під час голосування більшість депутатів не підтримали таку ініціативу нашого земляка.

«Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування операцій з надання житлово-комунальних послуг фізичним особам)». Запропоновані зміни передбачають скасування з 1 січня 2014 року податку на додану вартість (ПДВ) на послуги для населення у житлово-комунальному господарстві (ЖКГ).

«Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення), реалізація якого передбачає продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2030 року.

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження мораторію на перегляд меж зон радіоактивного забруднення територій), у якому Микола Рудьковський пропонує не переглядадти межі «чорнобильських зон» до 1 січня 2023 року.

Після спілкування з виборцями на окрузі та обговорення з органами місцевого самоврядування Миколою Рудьковським як народним депутатом було подано перелік об'єктів, які необхідно профінансувати у поточному році за рахунок за рахунок капітальних вкладень та коштів державного фонду регіонального значення на загальну суму 3 млн. грн. Відповідно до пропозицій Миколи Рудьковського, округ має отримати кошти на капітальний ремонт гімназії у м. Остер Козелецького району, ремонт спортивної зали ЗОШ I-III ступенів № 1 м. Бобровиця, капітальний ремонт внутрішніх приміщень дитячого садка у с. Стара Басань Бобровицького району, реконструкцію частини існуючих приміщень під дитячий садок у смт. Козелець, реконструкцію приміщення школи під дитячий садок у с. Замістя Прилуцького району, капітальне будівництво (розширення стаціонарного відділення) Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування, реконструкцію системи водопостачання у м. Бобровиця, капітальний ремонт мережі водопостачання, водовідведення та приміщень внутрішніх туалетів Ладанської гімназії (Прилуцький район).

Крім того, народним депутатом від нагошо виборчого округу було надіслано звернення до Голови Державного агентства автомобільних доріг України щодо необхідності реконструкції та будівництва якісних доріг у Козелецькому, Бобровицькому та Прилуцькому районах. Як результат - вже відновлено автомобільну дорогу Карпилівка – Короп'є, довжиною 5 км, та відрізок автомобільної дороги Остер – Пархимів, довжиною 9 км (Козелецький район). Найближчим часом планується ремонт інших автомобільних доріг Бобровицького, Козелецького та Прилуцького районів Чернігівської області.

Значну кількість питань на окрузі та звернень громадян Микола Рудьковський вирішує через свій Благодійний фонд.

Зокрема, продовжується реалізація програми «Тепло і світло дітям», в рамках якої надається допомога на ремонти у навчальних закладах та дитсадках, замінюються старі вікна на нові, металопластикові, купуються меблі та обладнання, а також сучасна техніка. У період літніх канікул школам та дитсадкам купувалась фарба для проведення ремонтів. Придбано музичний центр Бобровицькому ДНЗ «Сонечко», надано допомогу на ремонт щитової Новобиківській школі, придбано відеопроектор та проекційний екран Бобровицькій гімназії, придбано підручники з англійської мови Горбачівському НВК, насос для системи опалення – Новобасанському НВК та ін. Надавалсь допомога освітнім закладам і в інших районах округу.

Продовжується реалізація програми «Головне – здоров'я», в рамках якої забезпечується проведення ремонтів медичних закладів, купується сучасне медичне обладнанням.

Пропаганда здорового способу життя, організація активного здорового дозвілля дітей ма молоді, проведення спортивних змагань, придбання спортивного інвентарю дитячим та шкільним закладам, підтримка юних спортсменів - ще один напрям у якому активно діє заснований Миколою Рудьковським Благодійний фонд. Протягом звітного періоду Микола Миколайович підтримував проведення спортивних змагань у Козелецькому, Бобровицькому і Прилуцькому районах (шахового турніру у Козельці, футбольного турніру ім. І.Рибки у Бобровиці, футбольних змагань у м. Прилуки та сел. Ладані Прилуцького району), підтримував футбольні команди, купував спортінвентар для дитячих спортивних шкіл.

Збереження та відродження духовних та історичних пам'яток і храмів – окремий напрямок діяльності Миколи Рудьковського. У рамках реалізації програм «Відродження духовності» було надано допомогу багатьом святиням. Протягом цього року надано допомогу на відбудову храму у с. Кобижча Бобровицького району, будівництво церкви у с. Піски Бобровицького району та м. Остер Козелецького району, завершення будівництва церкви у с. Марківці Бобровицького району, ремонт храмів у с. Сираї, Лемеші, Підлісне, Вовчок, Козелецького району, вагома фінансова допомога на реставрацію дзвіниці Собору Різдва Богородиці у смт Козелець та багато іншого.

Продовжується реалізація програми «Соціальна передплата», в межах якої протягом року Микола Рудьковський щоквартально надавав допомогу на передплату Боровицької районної газети.

Окремий напрямок діяльності – надання одноразової адресної допомоги людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Протягом року від Миколи Рудьковського таку допомогу отримали понад 50 жителів округу.
Продовжується співпраця депутата з місцевими громадами. Протягом року він надавав допомогу територіальним громадан на впорятдкування територій, проведення свят сіл, втирішення інших місцевих питань.

Виходячи з вищезазначеного, можено зробити висновки, що Микола Рудьковський не втратив зв'язку зі своїм виборчим округом. У кожному з районів округу нардеп створив громадські приймальні, у яких щодня, крім суботи та неділі, ведеться прийом громадян. Загалом передвиборча програма реалізується. Враховуючи те, що минув лише рік відтоді, як Миколу Рудьковського було обрано народним депутатом, а значна кількість його передвиборчих обіцянов вже виконана, маємо надію, що у наступні роки Миколі Миколайовичу вдасться обцянки, дані своїм виборцям, у повному обсязі.

Передивились 2332 разів
Оцініть матеріал!
(4 голосів)
Опубліковано в Блоги користувачів

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Чати з гостями

  • Чат з Олександром Сушком

    5Чат із науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, національним координатором в Україні Форуму громадянського суспільства Східного Парнерства - Олександром Сушком відбувся 21 листопада 2013 року!

    Ми вдячні нашому гостю та читачам за увагу до цього проекту! 

Переглянути всі чати

Ми в інтернеті