Українські активісти не переконали Януковича у Вільнюсі Рекомендовані

  • П'ятниця, лист. 29 2013
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

У Вільнюсі відбулася церемонія підписання угод між ЄС та країнами Європейського партнерства. Однак з Україною ні Угоду про асоціацію, ні Декларацію про наміри підписано не було, повідомляє Українська правда.

На рішення Президента і його команди жодним чином не вплинули меседжі громадськості. Учора, 29 листопада, за ініціативою громадських організації, які є учасниками Форуму Східного партнерства, був організований флеш-моб. Звістка про його перші результати облетіла більшість всеукраїнських ЗМІ. Так, під час виступу пана Арбузова декілька активістів на чолі з Ігорем Ждановим підняли плакати з написами "Свобода важливіша, ніж російський газ" і "Арбузов, не вбивай нашу мрію". Після короткої заминки організатори форуму попросили цих осіб покинути залу, на що вони миттєво відреагували покорою. 

Флеш-моб по-українські продовжився ввечері під час зустрічі Президента Януковича біля місця проведення одного з офіційних заходів саміту. Відомі журналісти та громадські діячі, серед яких Ірина Бекешкіна, Олександр Сушко, Валерій Чалий, Михайло Мінаков, Любов Акуленко, Мустафа Найем, вийшли зустріти Президента з красномовними плакатами. Упродовж 3 годин на Януковича чекало близько 100 чоловік. Як і варто було очікувати, реакції з боку глави держави не послідувало. Кортеж блискавично пролетів повз українську делегацію. 

7

6

5

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Новини

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Популярні блогери

Календар статей

Ми в інтернеті