Питання євроінтеграції України вирішено? Спостереження чернігівських делегатів Рекомендовані

  • Четвер, лист. 28 2013
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

Просто зараз у Вільнюсі проходить міжнародна конференція «Східне партнерство: перевірка реальністю. Політичні виклики та план дій для громадянського суспільства». Українське питання на порядку денному, інформують українські делегати.

Нагадаємо, що підписання Угоди про асоціацію ЄС з країнами Східного партнерства, у тому числі і Україною, намічено на 29 листопада.

Однак 21 листопада Кабінет міністрів України прийняв рішення про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди. Відповідно питання європейського вибору України залишається відкритим. Це стало приводом для проведення масових акцій протесту по всій Україні.

Як повідомляють наші джерела, ЄС відмовляється підписувати навіть спільну Декларацію про наміри. Це відчутно і з тих меседжів, що лунають із вуст спікерів. 

Разом з тим вчора, 27 листопада, у Вільнюс для участі у саміті попрямували лідери українських опозиційних партій - Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, а також Олег Тягнибок. Про свою участь у саміті також заявляв Президент України Віктор Янукович. Проте, за словами учасників конференції, останнього очікувати поки не доводиться. 

1"Дуже важливо, що ці два дні ми проводимо тут, з громадянським суспільством", - Даля Грібаускайте, Президент Литви."Дуже важливо, що ці два дні ми проводимо тут, з громадянським суспільством", - Даля Грібаускайте, Президент Литви.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3Пет Кокс: "Ми провели 72 дні в Україні, виконуючи місію. Ми зустрічались з Президентом. І лише під час останньої зустрічі він почав говорити про відстрочку. Угода про асоціацію ніколи не була змаганням грошей».Пет Кокс: "Ми провели 72 дні в Україні, виконуючи місію. Ми зустрічались з Президентом. І лише під час останньої зустрічі він почав говорити про відстрочку. Угода про асоціацію ніколи не була змаганням грошей».

2Штефан Фюле: "Дуже шкодую, що Україна зробила такий вибір. Це відкладе приток інвестицій і реформи. Але ми переконані в необхідності європейської інтеграції України". Штефан Фюле: "Дуже шкодую, що Україна зробила такий вибір. Це відкладе приток інвестицій і реформи. Але ми переконані в необхідності європейської інтеграції України".

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Новини

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Популярні блогери

Календар статей

Ми в інтернеті