Запрошуємо на тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу

  • Середа, квіт. 27 2016
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту

Центр політико-правових реформ запрошує на серію тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу.

Ми переконані, що майбутній розвиток України залежить від громадян та активності громадянського суспільства. Ми не знаємо як здійснити всі реформи в країні, проте маємо багаторічний досвід у деяких і з них. Саме тому ми вирушаємо в регіони аби поділитись знаннями та власним досвідом з громадськими активістами найбільших міст України, і налагодити співпрацю щодо підтримки найважливіших реформ.

На тренінгу будемо радитися та дискутувати щодо таких питань:

1)як розвивати самоорганізацію громадян івпливати на рішення місцевої влади, як і для чого сприяти реформі децентралізації;

2) як змінюється діяльність місцевого самоврядування в умовах децентралізації, як сприяти організації надання адміністративних послуг у громадах;

3) які зміни нас чекають в організації районного рівня публічної влади, як моніторити діяльність поліції та державних інспекцій і впливати на їх реформування;

4) як моніторити діяльність судів і прокуратури та сприяти їх реформуванню;

5) як знаходитикорупціогенні фактори в актах органів місцевого самоврядування та попереджати корупцію в їх діяльності.

Другий тренінг відбудеться у Києві 22-24 квітня 2016 року та зорієнтований на учасників з Києва, Житомира, Білої Церкви, Черкас, Чернігова, Вінниці та Хмельницького.

Хто може взяти участь?

Участь у заході можуть взяти представники громадських організацій та інші громадські активісти, які працюють у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства впливати на місцеву владу та впроваджувати реформи в політико-правовій сфері.

Для подання заявки на участь у навчанні потрібно заповнити онлайн-анкету за цим посиланням http://goo.gl/forms/8i8tJXeKim

Кінцева дата подання заявок – 18 квітня 2016 року, 23.00.

Для участі у тренінгу буде відібрано не менше 5 осіб з цільових міст. Відбір учасників буде проводитися за результатами аналізу поданої заявки.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робоча мова – українська.

У квітні-червні 2016 року будуть проведенні ще три тренінги для центральних, східних та південних регіонів України.

Також в рамках проекту планується надання громадським організаціям мікрогрантів для реалізації місцевих ініціатив.

Контактна особа: Тетяна Близнюк Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект здійснює Центр політико-правових реформ за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Більше можна дізнатись на нашому сайті: http://pravo.org.ua/

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Новини

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

  • #88

    Гість - Bruce

    Поскаржитись

    I was so aflame if replica handbags approached me to appearance some of their admirable Caviar accumulating a while aback for some anniversary aggressive looks. I adulation these admirable pieces! Growing up, I consistently bethink the alone adornment my mom would abrasion would be astack of admirable argent bracelets and rings. These pieces absolutely yield me aback to that appearance memory. Nothing could be added chichi with a monochromatic ensemble for this division of festivities. Any section of this accumulating would aswell accomplish a beauteous allowance for a advantageous adult in your life!There louis vuitton replica are absolutely bewitched activity in the air appropriate now! We accept Christmas accolade to broil and anniversary parties to attend. I have been activity aggressive to dress up a little added in ablaze of the party-going spirit this time of year. I have had to adapt my closet with the move and I consistently like getting able to attending at www.handbagsatsale.com with a beginning set of eyes. Everything I am cutting actuality are old best favorites that accept been blind in my closet unworn for months.

Популярні блогери

Календар статей

Ми в інтернеті