Клімкін має бажання зробити МЗС більш гнучким

  • Середа, лип. 02 2014
  • Медіа
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Про реформи в МЗС

Міністр закордонних справ Павло Клімкін запевняє, що дипломатичній службі України доведеться адаптувати свій стиль роботи до сучасних викликів та прийняти новий стиль роботи, оснований на командній роботі, мобільності та кращій комунікації як всередині команди, так і з зовнішнім світом.

У своєму відеозверненні Клімкін каже, що дипломатична служба має покращити стиль роботи, який наслідувала упродовж 50 років.

"У нас є мета створити європейську дипломатичну службу", - сказав він в п'ятихвилинній промови, що була розміщена на Youtube.

Він сказав, що міністерство має бути орієнтоване на результат, а не на процес. Співробітники міністерства будуть вільні у виконанні своїх функції та матимуть творчо підходити до їх виконання.

"Кожна одиниця, відділ і посольство повинен відчувати себе частиною команди, - сказав він. - Ми не можемо приймати рішення за день, за два, за три, ми не можемо продовжувати обмін дипломатичними нотами, як це було в 19 столітті".

У міністерстві на даний час працює близько 600 осіб, у той час як 2000 співробітників надають послуги в посольствах і консульствах за кордоном. Найбільш поширена скарга щодо роботи персоналу - несприйнятливість, переважна бюрократія, а також велика кількість безініціативних співробітників.

Попередник Клімкіна, колишній в. о. міністра Андрій Дещиця приймав деякі заходи для усунення бюрократичних бар'єрів та налаштувати кращої комунікації. Він скасував офіційне схвалення тези для представника міністерства на брифінгах, а також створив команду ключових комунікаторів перед ЗМІ на регулярній основі.

За матеріалами KyivPost

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Новини

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Популярні блогери

Календар статей

Ми в інтернеті