Найвпливовіші 2013 року за версією експертів Чернігівщини Рекомендовані

  • Понеділок, лют. 10 2014
  • Медіа
  • розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Відеосюжет телеканалу "Дитинець"

У січні 2014 Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень провів дослідження «Чернігівщина експертна - 2013», в якому взяли участь 84 експерти. Крім загальної інформації про стан різних сфер суспільного життя, учасники опитування визначилися з найвпливовішими представниками медіа, громадського сектору та політичної сфери 2013 року.

До п'ятірки найбільш впливових журналістів Чернігівщини у 2013 році увійшли: Павло Пущенко (15,9% від загальної кількості респондентів), Олег Головатенко (7,3%), Ігор Грищенко (7,3%), Владислав Савенок (7,3%), Ігор Левенок (6,1%).

Телеканал «Дитинець» - найвпливовіший засіб масової інформації (22,2%), за версією експертів. Поряд із тим, учасники проекту відмітили наступні видання: інтернет-портал «ПіК» та «Високий Вал», друковане видання «7 дней» та газету «Сіверщина».

Із відривом більш ніж у 50% найвпливовішою політичною силою стала Партія регіонів (61,5%). Вплив місцевого осередку політичної партії «Батьківщина» на суспільно-політичне життя регіону експерти оцінили у 7,7%. Радикальна партія Олега Ляшка та УДАР розділи третє місце і отримали по 5,5% відповідно.

До п'ятірки найбільш впливових політиків Чернігівщини у 2013 року за версією експертів увійшли: Володимир Хоменко (26,2%), Олег Ляшко (19%), Владислав Атрошенко (13,1%), Валерій Дубіль (9,5%), Михайло Чечетов (3,6 %).

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (13,1%), Демократичний Альянс (9,5%), Ініціатива (8,3%), Апельсин (7,1%), Доброчин (4,7%) та Спілка жінок України (4,7%) – рейтинг найбільш впливових організацій Чернігівщини за версією учасників опитування.

«Чернігівський євромайдан» став акцією, що найбільше запам'яталася у 2013 році. Її організацію та проведення пов'язують як із активністю місцевих осередків політичних партій, так і з діяльністю громадських організацій Чернігівщини. Якщо говорити про проекти виключно громадських організацій, то в цьому розрізі експерти також відмітили громадські слухання, які проводилися з питань транспортних тарифів у місті Чернігові. Серед заходів, проведених політичними партіям, були згадки про акцію «Україно, вставай!», а також блокування роботи міської ради з приводу закриття медичних закладів у м. Чернігові.

Разом із тим, подією, що запам'яталася найбільше, у зв'язці з місцевою владою, експерти назвали - розгін євромайдану. Ця номінація, а також та, яка визначає пана Хоменка, як найвпливовішого представника влади, членами Поліського фонду відзначені під час неофіційного нагородження не були у зв'язку з загостренням політичної кризи в країні.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Новини

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів

Люди в цьому діалозі

Популярні блогери

Календар статей

Ми в інтернеті