"Останній секрет" радить Книголюб

Поки українські сучасники проходять етап становлення (вболіваємо за них), французи активно бронюють вільні місця у світовій літературі. І хоча якою б завзятою українофілкою я не була, хотілося б порадити неймовірного автора, який творить у стилі наукової фантастики.

5Чесно кажучи, романи за розмірами а-ля «Війна та мир» викликають тривогу, проте Бернард Вербер читається дуже легко.

Пан Вербер полюбляє трилогії, а це означає, що новачки «світу його фантазій» потрапляють не завжди на початок епопей – і багато, я Вам скажу, втрачають. Проте я також є жертвою цієї дилеми. І хоча надолужила втрачене швидко, як стріляний горобець раджу – почніть не з цілих світів, вкладених у три томи, а надзвичайного роману «Останній секрет». Тут є все, що притаманне успішному твору: вбивство, загадка, інтрига, ну, і кохання.

Цей роман автор написав, коли став відомим – досить гарно продуманий сюжет. Стиль наукової фантастики витриманий. Плюс – француз завжди пропонує свій варіант дійсності і речей, над якими людство думає вічність. Він не боїться ставити такі питання, як хто ми і звідки. А відповідає вже власне читач, тобто Ви.

Нещодавно наштовхнулася на нищівну критику творчості Вербера – його засуджували за те, що він використовує наукові теорії вчених, проте дуже спрощено. Не бачу нічого осудливого – навпаки, так вплести якісь спеціальні знання в цікавий сюжет – це дар. Насолоджуйтеся!

І, як бонус, не полініться, знайдіть його «Енциклопедію абсолютних та відносних знань». Знадобиться! Повірте!

Передивились 1304 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Книголюб
Марина Кругова

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше в цій категорії: « Бульйон для душі Осінні думки »

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Календар статей

Ми в інтернеті