Осінні думки

Осінній настрій ще не настав. І пропоную відтягнути прихід осіннього суму і почитати щось про кохання. Під «щось» я розумію одну вже не нову авторку, проте відкриту Книголюбом (о, сором нам) зовсім недавно.

7Я вже згадувала про французів, які активно завойовують літературний простір. Авторка, якою я розпочала вересневі дні – Анна Гавальда та її книжка «Просто разом». Книжка не нова, авторка вже відома, а у Франції – відома з приставкою – мега. За її книжками зняті фільми. Забігаючи наперед – світу Гавальда представила всього три книги. Попереджаю – романи над цікаві. Затягують та примушують (принаймні так було у мене) прочитати всі книжки до єдиної.

Проте, ближче до «Просто разом». Цікава та добра історія про зовсім дивних людей, можна навіть сказати дивакуватих. Існує дівчина, існують її непрості життєві обставини, якщо є дівчина, значить є й хлопець з не менш складними проблемами різного характеру. Також у роман домішано мистецтво, купу всіляких моральних питань та милих елементів. Приємно почитати. Настільки не хочеться прощатися з героями, що після завершення книжки, Ви обов'язково знайдете кінострічку, відзняту за цією книгою. А потім почнете й інші книги Гавальди, сумуючи лиш від того, що їх не так багато.

Тож бажаю натхненного вересня та теплих спокійних вечорів із чашкою запашного чаю та книжкою, де все обов'язково закінчиться добре, не інакше.

Передивились 1294 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в Книголюб
Марина Кругова

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0 Характер обмежень
Ваш текст має бути більше, ніж 10 символів
  • Коментарі не знайдено

Календар статей

Ми в інтернеті