Архів статей
Фільтр: матеріали вересня 2014
Середа, 01 жовтня 2014 00:00

Украина в Восточном партнерстве

Политика ЕС «Восточное партнерство» задумывалась Польшей в 2008 году как формат усиления Европейской политики соседства, важного после того как окончательно ушел в «небытие» ОДЭР-ГУАМ, во многом через американские корни его создания, и получение оплеухи от НАТО Грузией и Украиной на Саммите в Бухаресте. Цель – не отпустить, в первую очередь, Беларусь, Грузию и Украину в дрейф в сторону России, которая максимально к этому стремилась.

Опубліковано в Аналітика

Перша агітаційна хвиля на підтримку кандидата у народні депутати Григорія Божка прокотилася населеними пунктами, які входять у виборчій округ № 207. Як повідомляє довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА, така активність пройшла із порушенням чинного виборчого законодавства.

Опубліковано в Парламентські вибори

Представники від громадськості, влади та експертного середовища 25 вересня, взяли участь в обговоренні «Перебіг виборчої кампанії та підготовка області до дня голосування», яке було організоване Дискусійним клубом «Експертна думка», Громадянською мережею ОПОРА, а такожїї регіональним партнером – Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.

Опубліковано в Новини

В суботу, 27 вересня 2014 р., Громадянська мережа ОПОРА проведе тренінг «Інформаційні кампанії та політична агітація під час виборів – між кількістю та якістю». Чекатимемо студентів та активну молодь у Кеш-пабі (проспект Миру, 54) о 12.00.

Опубліковано в Новини

Команда кандидата в народні депутати Ігоря Рибакова до ведення передвиборної агітації підходить творчо. Так, рейсовий автобус із агітаційним постером на підтримку кандидата курсує у межах Городнянського, Щорського, Семенівського районів (виборчий округ № 207), повідомляє довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

Опубліковано в Парламентські вибори

Чернігівські мажоритарними, порівняно з колегами з інших регіонів, тримають інтригу до кінця. На офіційному сайті Центрвиборчкому нині наявна інформація лише про п'ятьох кандидатів. Із іншої офіційної інформації – лише поодинокі заяви окремих кандидатів. За повідомленням Громадянської мережі ОПОРА, стверджують деякі з них, у тому числі, й про наміри не балотуватися в народні депутати.

Опубліковано в Парламентські вибори

Продукти агітаційного характеру, які часто є індикатором політичних амбіцій різних суб'єктів виборчого процесу, більшою чи меншою мірою присутні на носіях зовнішньої реклами у всіх виборчих округах Чернігівської області. Пропонуємо ознайомитися з результатами ревізії вищезгаданої політичної реклами, що провели довготермінові спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області.

Опубліковано в Парламентські вибори

Попри те, що процес реєстрації кандидатів у народні депутати триває, кампанії «від дверей до дверей» на теренах Чернігова уже розгорнулася. Як повідомляє довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА у Чернігівській області, інтерв'юери активно працюють у центральній частині виборчого округу № 205.

Опубліковано в Парламентські вибори
Сторінка 1 із 2

Архів по дням

Ми в інтернеті