Архів статей
Фільтр: матеріали червня 2014

В развернутой против Украины информационной войне Россия одерживает явное преимущество. Однако украинские медиа и структуры гражданского общества учатся сопротивляться. Предоставляем Вашему вниманию материал Геннадия Максака для Службы информации "ЕвроБеларуси".

Опубліковано в Аналітика

У сучасному світі ухвалювати одноособові рішення владним органом – не припустимо. Однак залучення громадськості до цього процесу потребує виважених кроків та врегульованих дій. Із всього арсеналу інструментів участі громадян у місцевому самоврядуванні територіальна громада мусить визначитися із найбільш ефективним, виходячи з існуючих реалій. У Чернігові, на думку місцевих активістів, таким інструментом можуть стати місцеві ініціативи. Їх можливе нормативне врегулювання на рівні міста експерт УНЦПД Іван Лукеря вважає передовою позицією серед інших міст України.

Опубліковано в Аналітика

Ми звертаємося до Вас із нагоди нашого професійного свята та напередодні Вашої офіційної інавгурації, щоб запропонувати порядок денний медіареформ та надати інформацію про першочергові завдання й виклики у сфері свободи слова.

Опубліковано в Новини

Вміст майнових декларацій став предметом дослідження коаліції об'єднань, які займалися дослідницької діяльністю у рамках моніторингової кампанії «За відкритість майнових декларацій публічних службовців України». Заручившись підтримкою та організаційним сприянням Інформаційно-правового центру «Наше право», Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень, Донецької обласної організації Комітету виборців України та Дніпропетровського координаційно-експертного центру з питань регуляторної політики, експерти Transparency International Україна проаналізували близько 400 декларацій високопосадовців. Регіональні зрізи в окремих областях наштовхували на подальший аналіз та широкий розголос зібраної інформації.

Опубліковано в Аналітика

Кожен п'ятий матеріал з ознаками прихованої політичної реклами в інтернет-ЗМІ був на користь кандидата в президенти від Партії регіонів Михайла Добкіна. Такими є результати моніторингу, що провів Інститут масової інформації у квітні-травні 2014 року.

Опубліковано в Новини

Архів по дням

Ми в інтернеті