Архів статей
Фільтр: матеріали квітня 2014

Україна продовжує бути гарячою точку для журналістів. З кінця лютого 2014 року, коли в Криму, а згодом на сході України, активізувалися сепаратисти, було зафіксовано 31 випадок викрадення або захоплення в заручники журналістів, з них 20 випадків сталося у квітні на території однієї області України — Донецької. Четверо журналістів досі залишаються у полоні терористів в Словянську. Такими є дані моніторингу Інституту масової інформації.

Опубліковано в Новини

Проект міжнародної допомоги МЗС Республіки Польща було розпочато зустріччю в Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України, яка відбулася 26 квітня 2014 року між Маркіяном Желяком, Президентом Європейського Центру співпраці, Даріушем Островскім, керівником проекту, Марчіном Серветою, проектним спеціалістом, Геннадієм Максаком, Президентом Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень, а також Василем Федюком, директором департаменту державної інвестиційної політики Держінвестпроекту.

Опубліковано в Новини

Громадянська мережа ОПОРА уже повідомляла, що агітаційна реклама на підтримку кандидата в Президенти Михайла Добкіна була пошкоджена на Київщині, в Сумській області, у Нововолинську та у Вінниці. Результати побідних акції, за повідомленнями довготермінових спостерігачів мережі ОПОРА, «рясніють» і на носіях зовнішньої реклами на Чернігівщині.

Опубліковано в Президентські вибори

За даними Інституту масової інформації, з початку квітня сепаратисти захопили 17 журналістів на сході України, з них 4 — досі перебувають у заручниках в Слов'янську.

Опубліковано в Новини

Координатор «Правого сектору» в Чернігівській області Максим Конашевич – людина ділова. Під час нашого спілкування щонайменше шість разів зважав на телефонні дзвінки. Молодий підприємець, діяльність якого дотична до обслуговування житлового фонду, по закінченню інтерв'ю побіг на вечірнє патрулювання, залишивши по собі годинну змістовну розмову. Так за лаштунки найцікавішого політичного об'єднання Чернігівщини вдалося пробратися Громадянській мережі ОПОРА.

Опубліковано в Інтерв'ю

«Громадянська позиція» помітно розпочала виборчу гру. Щонайменше агітаційна активність була помічена у місті Чернігові, а також районах області, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Опубліковано в Президентські вибори

Перші засідання окружних виборчих комісій № 211 та № 212 не відбулися 15 квітня. У запланований день присутні не долічили вісьмох членів своєї комісії, попри те, що всі вони були заздалегідь попереджені. Проте сьогодні, 16 квітня, активність у рамках засідання була легітимною, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА. 

Опубліковано в Президентські вибори

Інформаційна продукція, розміщена у рамках виборчої кампанії Олега Ляшка у місті Прилуки, була умисно зіпсована. На днях невідомі противники кандидата закидали яйцями один з білбордів міста, повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Опубліковано в Президентські вибори
Сторінка 1 із 3

Архів по дням

Ми в інтернеті