Архів статей
Фільтр: матеріали лютого 2014

Незважаючи на значно більшу кількість аналітичних центрів порівняно з іншими країнами Східного партнерства, лише 11% «мозкових центрів» України потрапило до списку найкращих аналітичних центрів світу за 2013 р., поступаючись Азербайджану (41%), Грузії (23%) та Вірменії (21%).

Опубліковано в Новини

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень пропонує Вашій увазі звіт про свою діяльніть.

Опубліковано в Презентація

У січні 2014 Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень провів дослідження «Чернігівщина експертна - 2013», в якому взяли участь 84 експерти. Крім загальної інформації про стан різних сфер суспільного життя, учасники опитування визначилися з найвпливовішими представниками медіа, громадського сектору та політичної сфери 2013 року.

Опубліковано в Новини

«Чернігівщина експертна – 2013» – експертне дослідження, яке проводилося упродовж січня 2014 року з метою надання оцінки окремим сферам суспільного життя, процесам та подіям, а також рівню впливу на них з боку регіональних та міських об'єднань. Дослідження носить традиційний характер і проводиться за ініціативи Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень кожного року. З метою дотримання неупередженості та об'єктивності експерти запрошувалися до участі на волонтерських засадах. Організація покриває всі витрати на проведення дослідження за рахунок власних коштів.

Опубліковано в Аналітика

Архів по дням

Ми в інтернеті