Архів статей
Фільтр: матеріали січня 2014

Выбор профессии это очень ответственное занятие, ведь он способен повлиять на всю дальнейшую жизнь. Работа, любимая работа способна подарить не только финансовое, но и моральное удовлетворение. А это, в свою очередь, приводит к гармонии в жизни. Но для того, чтобы выбрать будущую профессию, необходимо понимать в какой отрасли можно реализоваться именно Вам. Ведь у каждого человека свой особенный характер и темперамент, свое видение и мировосприятие. В последнее время популярными становятся программы, направленные на выявление и развитие индивидуальных способностей. Для того, чтобы разобраться, как правильно подойти к столь важному выбору и не ошибиться, принимая решение, мы обратились к Елене Пономаренко, руководителю "Молодежного центра образования, карьеры и социальных технологий".

Опубліковано в Інтерв'ю

Ще вчора прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляв, що не вірить в застосування санкцій щодо українських чиновників, які пов'язані з останніми подіями на Євромайдані. Заявляв він і про те, що події, які відбуваються в Україні протягом останніх двох місяів, не можуть бути підставою до введення санкцій. В інтерв'ю телеканалу «Россия 24» Азаров нагадав, що міжнародні партнери закликали керівництво України не застосовувати сили проти мітингувальників, і в цьому українська влада виказала солідарність.

Опубліковано в Новини
Понеділок, 20 січня 2014 15:17

Чи буде прапор в Чє?

Декілька місяців тому питання використання європейського стягу у різних містах України розглядалося як владне рішення символічного порядку. Його лобіюванню сприяла консолідація більшості політичних таборів у дотриманні зовнішньополітичного вектору країни. На момент призупинення урядом підготовки до асоціації з ЄС, а отже, і згортання євро-пропагандистської кампанії, ряд міст, у тому числі і Чернігів, ухвалили згадане рішення. Реакція деяких муніципалітетів на дії уряду та нову риторику влади була різною.

Опубліковано в Аналітика

Народный депутат Верховной Рады от Черниговщины Валерий Дубиль поздравил всех жителей нашего города, и маленьких, и взрослых, с новогодними праздниками. Валерий Дубиль побывал в детских садах с поздравительной новогодней программой. А народным депутатам пожелал объединения во всех вопросах ради своего народа. Также он подвел итоги главных событий года, подчеркнул европейский путь развития страны, напомнил всем об ответственности и призвал сохранять любовь в своих сердцах.

Опубліковано в Блоги користувачів

Архів по дням

Ми в інтернеті